|
|
|
Eesti võistkondlikud meistrivõistlused Kristiine Spordi-hallis Tallinnas 15.05.2010. Üleminekumängud: 10:30 I voor, 12:30 II voor,14:30 III voor. Medalimängud: 11:00 poolfinaalid, 15:00 finaalid.
Sellel nädalavahetusel peetakse Tallinnas 26. suurvõistlus Alari Lindmäe Memoriaal / Butterfly Baltic Cup 2010, mis toob Eestisse ligi 260 võistlejat 12 riigist. Teiste seas on oodata maailma esisajamängijaid Lubomir Pistej’d Slovakkiast ja hiinlast Liu Songi Argentiinast.
kes täna tähistab 50 sünnipäeva
Ionishkises, "Saules" kooli spordihallis
Laupäeval algus kell 11.00 Pühapäeval algus kell 10.00
Algus kõigis mängusaalides kell 11.00
02. detsembril 2007
Eesti naiskonnale 4. koht ja meeskonnale 6. koht
Ruskeasuo Spordihallis
Guersney`l
Osalejad vastavalt juhendile
Tallinnas, Kristiine Spordihallis (Forelli 12)
algus laupäeval kell 11.00 ja pühapäeval kell 10.00
kohtadel
Kristiine Spordihallis
valla rahvamajas, algus kell 11.00
sportlike pidustustega 20.-21.09.07
osalejad valiti vastavalt minikadettide EM tulemustele
20.10.07 Viljandi Spordihoones
13.10.07 Kristiine Spordihallis
Wiedemanni Spordihoones
Esimene mängupäev Viljandi Spordihoones 06.10.07
Spordihoones. Turniiri algus kell 11.00
Kristiine Spordihallis
Esimene mängupäev laupäeval 06. oktoobril algusega kell 10.00 Viljandi Spordihoones
24.05.1987 - 27.09.2007
algusega kell 10.00
Võistluste algus kell 11.00
Mõlema võistluspäeva algus kell 11.00
turniiri algus kell 11.00
algusega kell 15.00 Kristiine Spordihoones
Mikikadettide EM-i jätkuks
kes saavutas 6. koha
avalöök Rakvere Spordihoones 25.08.07
Maardu spordi- ja lauatenniseelu juht tähistab 24.08. oma 65. sünnipäeva
Euroopa Minikadettide MV on kavas 3. korda
pisipoja sünni puhul
laupäeval 25.08.07
kes 15. augustil tähistab oma 50. sünnipäeva
Eestit esindavad üliõpilaskoondised koosseisus
treeninglaagriga 06.-10. augustil Viljandis
EOK lähetas Euroopa noorte suveolümpiapäevadele 68 noorsportlast erinevatel spordialadel
Taotluste esitamine kuni 01.10.07
pisipoja sünni puhul
Eesti osaleb täiskoosseisuga
Koreas Souli eeslinnas Asanis religioonidevahelise rahu nimel peetava spordifestivali lauatennisevõistlustel
ROK-i 119. istungil Guatemalas 05.07.07 võeti vastu otsus
Blue Badge kohtunikke on maailmas ca 100
Ettevalmistus EM-ks jätkus Narvas vahetult pärast Põhja Euroopa noorte MV
24. juuni 2007
Viimsi Spordihall 20.21.06. - team event, võistkondlik turniir
Viimsi Spordihallis
Võistkonnad loositud
Viimsi Spordihoones
MM raames toimunud ITTF direktorite nõukogu arutas liimimisest tulenevaid võimalikke terviseriske ja otsustas
Los Alcaceres
Marina Morozovale NÜ turniiril 3. koht
ja jätkas pääsu eest põhitabelisse
Helsingis Ruskeasuo Spordihallis
Mängiti 21 laual 2 spordisaalis
esitlevad: Kaitseliit ja Viljandi Spordikool
algusega kell 11.00
kes tähistab täna om 60. sünnipäeva
algus kell 11.00
Kristiine Spordihallis
Kavas on play-off ja üleminekumängud
algus kell 11.00
Võistkondlikud karikad Leedu meeskonnale ja naiskonnale
Laupäeval võistkondlik turniir, algus kell 13.00 Pühapäeval individuaalturiir, algus kell 09.30 Vt. Ajakava
TTÜ spordihoones, osalesid 17 kooli võistkonnad
Paemurru Spordikooli lauatennise saalis
Tallinnas Kristiine Spordihallis algusega kell 11.00
Eesti minikadetid edukad
Tunnid toimuvad Wiedemanni Spordihoones
mängitakse kohtadel algusega kell 11.00
võistlesid 2 vanemat vanuseklassi
Eesti naiskond ja meeskond mängivad tugevuselt 2. divisionis / challenege division
Võistluste algus kell 10.00
Pärnamäel
Olesja Ketshko ja Toomas Libene ( mõlemad Narva PSK)kahekordsed meistrid
kes täna tähistab 60 sünnipäeva
lauatennises
Lasnamäe Kergejõustikuhallis, 11.03.07
LTK Vint 90 lauatennisesaalis
mõlemal päeval algus kell 10.00
mängitakse kohtadel
Põhiklassi võitjad Andrei Sirel, Maardu LTK ja Liidia Dmitrijeva, Narva PSK
Eesti noortemeistrid Dalius Kregzde ja Valeria Petrova, mõl. Narva PSK
on ELTL 2007.a. noorteprojekt
kes täna tähistab 60. sünnipäeva
Võistkonnad loositi eile 20. veebruaril
algusega kell 10.00 Viljandi Spordihoones.
Kristiine Spordihallis
18.02.07 3. mängupäeva kokkuvõttes
Võistlesid 2 vanemat vanuseklassi
võistluste algus kell 10.00
soovib ITTF
algusega kell 11.00 Viljandi Spordihoone vanas saalis
Kristiine Spordihallis
Kuldmedalid Narva PSK naiskonnale ja Rakvere Pinx meeskonnale
Haapsalus Widemanni Spordihoones 28.01.2007
Kuldmedalid Pärnu Vint 90 tüdrukute ja Narva PSK poiste võistkonnale
Võistluste algus kell 11.00
Võistluste algus kell 11.00
Viljandi Spordihoones
Wiedemanni Spordihoones
Wiedemanni Spordihoones, algus kell 11.00
Wiedemanni Spordihoones
Euroopa Lauatenniseliidu noorteprogramm jätkub laagriga Tshehhis, Hlukis
ELTL reiting ja järgud seisuga 01.01.07
|
|
|
|
|
|
Copyright © 2006 Eesti Lauatenniseliit |
|
|