Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Vestli üllatas TOP 10-l Lushinit 3-2 võiduga

Nädalavahetusel mängiti kõrgetasemelist juunioride klassi lauatennist Pärnu-Jaagupis, kus toimusid Balti juunioride TOP10 turniirid. Eesti koondise mängijad jätsid koju neli medalit kuuest, kui meesjuunioride klassis said vastavalt esimese ja kolmanda koha Aleksandr Lushin ja Rivo Saaremäe ning naisjuunioride teise-kolmanda koha hõivasid Valeria Petrova ja Olesja Ketshko.
 
Peatreener Vallot Vainula sõnul olid tulemused ootuspärased: “Eesti koondis mängis põhimõtteliselt parimas rivistuses ning sai oma ülesannetega hästi hakkama. Ehk oleks võinud paremini minna Rivol, kes oleks võimeline selles seltskonnas püüdma ka teist kohta ning natuke oli ebaõnne ka Olesjal, kelle kolm kaotust olid kõik napi 2-3 tulemusega.”
 
Suurimateks õnnestujateks eestlaste poolel võib aga hoopis pidada endast vanematega mänginud kadettide esinumbreid Toomas Vestlit ja Airi Avameri´t, kes saavutasid juunioride klassis vastavalt neljanda ja viienda koha. Seejuures suutis Vestli alistada Lushini 3-2 ning Avameri neljast kaotusest olid kolm tükki tulemusega 2-3. “Kadettide tase on märgatavalt tõusnud ja põhjus on loodetavasti selles, et viimase kuu jooksul on saadud ühelt poolt tugevat koondise tasemel trenni laagrites ning teisalt oli TOP10 kadettidele juba kolmas võistlus lühikese aja jooksul. Toomas ja Airi on suure sammu edasi teinud ja kahju on vaid sellest, et me ei näinud, mida oleks suutnud Artjom Hiisku,” kommenteeris Vainula.
 
Järgmine proovikivi on noortele selle suve tähtsaim, kui 12. juulil algab Ostravas noorte EM. Parimad võimalused on Vainula hinnangul juunioride tütarlastevõistkonnal, kuhu kuuluvad sel aastal Petrova, Ketshko ning Liisi Koit, kes kohalikul juunioride TOPil pidi leppima 9. kohaga. “Loodame, et Liisi taastub NETU eelsest haigusest ning saavutab taseme, mida oleme temaltki harjunud nägema. Siis peaks meie favoriidid olema tüdrukud juuniorid,” hellitas Vainula lootusi.

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1