Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti parimad klubid on selgunud!

 

 

Eile lõppes Eesti lauatennise ametlik klubihooaeg, kui selgusid Eesti võistkondlike meistrivõistluste parimad ning järgmise hooaja liigade koosseisud. Kristiine Spordihallis nimelt peeti mitmel põhjusel ajalooline võistlus.

Olgu öeldud, et selle hooaja parim naiskond oli Narva PSK, kes alistas Aseri SK tulemusega 6 - 4 ning parim meeskond, LTK Kalev/TTÜ, oli 6 - 3 finaalis üle Narva PSK-st. Järgmisel hooajal tagasid endale kõrgliiga koha Rakvere Pinx/Eswire ja Mustvee I, kes võttis võidu Valgu Pingo üle ning pääses esmakordselt Eesti lauatennise tugevaimasse liigasse. Edasi ei pääsenud ka Mustvee II. Esimesse liigasse võitlesid koha välja Haiba SK ja Pärnu Vint II, jättes ukse taha Viljandi Sakala II ja Riisipere LTK I. Viimasele kahele pakuvad järgmisel hooajal konkurentsi Truckparts I ning LTK Kalev/TTÜ II, kes jätsid II liiga ukse taha Tartu Pipo/Luunja ning Truckparts II.

 

Vaata tulemusi siit: http://bit.ly/11OPUBf

Nüüd aga võistluse käigu juurde. Poolfinaalid ja finaalid kõrgliiga parimate selgitamiseks toimusid põhimõttel, et kõik kolm mängijat mängivad läbi kõigi vastasmeeskonna kolmega. Seega,koos paarismänguga oli võimalik, et peetakse 10 mängu, mistõttu võis seis jääda ka viiki. Nii ka kahes poolfinaalis juhtus. LTK Kalev/TTÜ ja Narva PSK naiskonnad lõpetasid justnimelt 5 - 5 viigiga ning seetõttu tuli lugeda üle setid. Narva PSK pääses finaali tulemusega 22 - 19 ning nagu öeldud, tuli ka hiljem Eesti meistriteks. Aga sai ka veel napimalt! Ajaloolises LTK Pingpongi ja Narva PSK meeskondade vahelises poolfinaalis jäädi samuti 5 - 5 viiki. Ja kuna Pasi Valasti suutis kümnendas mängus Vladimir Petrovi alistada tulemusega 3:1, siis oldi juba varem teadlikud, et see tähendab viigilist olukorda ka settide osas. Nii oligi, et 23 - 23 seisul pidid kohtunikud eesotsas Toomas Kooklaga lugema hakkama hoopis mängijate võidetud punkte! Ja ei jäänud palju puudu, et tegemist oleks olnud kahe täiesti võrdse meeskonnaga, sest Narva PSK pääsese LTK Pingpongi ees finaali tänu neljale enam võidetud punktile, seisuga 447 - 443!

See oli tõepoolest võistlus, mida jälgida oli nauding. Ja vaadata sai seda seekord mitte ainult koha peal, vaid ka otseülekandena interneti vahendusel! Seda võib pidada suureks sammuks lauatennise kajastamisel ning järgmist hooaega silmas pidades on tore minna suvele vastu teadmisega, et tuleval hooajal suudame ehk lauatennise vaadatavust oma jõududega tõsta. Kogu ülekanne on ka salvestatud kujul internetis täna kättesaadav aadressil: http://new.livestream.com/accounts/3237987/events/2061580

Eesti lauatenniseliit tänab siinkohal Joosep Lalli pühendumuse ja leidlikkuse eest ning kõiki eilseid otseülekande jälgijaid kasuliku tagasiside ning mõistvuse eest! Kindlasti saab lauatenniseelu tänu teile ainult positiivsemaks minna.

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1