Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti naised ja mehed Balti võistkondlikud meistrid

Laupäeval, 13.10.2012 Tallinnas alanud Balti meistrivõistlustel lauatennises võtsid Eesti naiskond ja meeskond sisse kuldse koha. Korraldajamaal oli õigus välja panna kaks võistkonda ja Eesti  pani välja ka noortevõistkonna. Tugevduseks mängis osa mänge noortevõistkonnas Vallot Vainula isiklikult.

Esimeses voorus kohtusid Eesti I ja II võiskond ja alles seisul 2:2 võttis Toomas Libene Rivo Saaremäelt 3:0 võidu ja kogu kohtumise teise võistkonna üle 3:2. Aleksandr Lushin võitis näiteks Eesti esinumbrit ja esimese võistkonna liiget Aleksandr Smirnovi. Vt protokolle lisatud failidena.
 
Teises voorus võideti Lätit 3:0 mõlema meie esivõistkonna poolt.
 
Viimases voorus alistati Leedu naiskond 3:2 ja meeskond 3:1.
Naistest tõi viimases kohtumises seisul 2:2 otsustava võidu Kätlin Latt 3:1, kes oli üle leedulannast Ingirda Preidziute. Eelnevalt õnnestus Preidziutel üle kavaldada meie esinumber Tatjana Tšistjakova.
Kuigi Eesti mehed võitsid Leedut 3:1, siis pea kõikides mängudes otsustas võitja alles viies sett ja mängud olid ülimalt tasavägised.
 
Eesti meeste ja naiste II võistkond saavutas III koha.
 
Vt. pildigalerii: http://www.lauatennis.ee/gallery/index.php?/category/25
 
Eesti võistkonnad:
EESTI I mehed
Aleksandr Smirnov
Toomas Libene
Aleksei Nikonorov
 
EESTI II mehed
Vallot Vainula,
Aleksandr Lušin
Rivo Saaremäe
Mihkel Pae
 
EESTI I naised
Tatjana Tšistjakova
Kätlin Latt
Kristiina Seiton

EESTI II naised
Valeria Petrova
Olesja Ketško
Marina Golikova
 
Pühapäeval algab individuaalturniir. Algus 10:00 Sparta spordiklubis Pärnu mnt 139C, Tallinn.
Alagarupid mängitakse 10:00-12:00 ja põhitabelisse pääsenud 8 paremat mängivad edasi ühe miinuse süsteemis võitja selgitamiseks (13:00-15:00).
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1