Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Keila rahvaliiga tulemustest

Pühapäeval toimus Keila noortekeskuses rahvaliiga järjekordne etapp. Osales 24 sportlast. 

Tulemused:

A grupp

1. Andrus Hiiemäe

2. Heino Kruusement

3. Heiki Mägi

B grupp

1. Toivo Tuisk

20.01.2019 kell 11.00 Tartu karikasarja III etapp

Hea lauatennisesõber!

Sel pühapäeval, 20.01.2018 algusega kell 11.00 toimub Tartus Turu 8 spordihoone I saalis Tartu lauatennise karkasarja 9. hooaja III etapp!

Reket kotti ja Tartusse! Ees ootab sporti täis pühapäev!

Manniks.Com karikasarja võistluspäev andis vähe istumisaega

Esimesele pühapäevasele etapile nappis veidi rahvast, kuid tavapäraselt olid tugevusklassid eraldi ja tasavägiseid mänge tuli järjest ilma pikema ooteaajata.

Eesti võõrustab lauatennise EM-i

Eesti meeste lauatennisekoondis tagas eelmise aasta lõpus pääsme Euroopa meistrivõistluste teise vooru, kus alagrupikaaslasteks loositi 2016. aasta maailmameistrivõistluste kolmas meeskond Inglismaa ning tugevad keskmikud Itaalia ning Ukraina.

20.01.2019 XIV Viru-Nigula karikasarja IV etapp Aseris.

Sellel pühapäeval,20.01.2019,toimub XIV Viru-Nigula karikasarja IV etapp Aseris algusega kell 11.00.

Osalejatele nagu ikka TASUTA pirukad ja kuumad joogid.

Muu info:https://virunigulaltk.weebly.com/

XI Mustvee karikasarja 2. etapi tulemused

Pühapäeval 13. jaanuaril 2019. a toimus XI Mustvee karikasarja 2. etapp.

Võistlusel osales 57 mängijat.

Timo Teras võidulainel.

Haiba karikasarja IV etapil väikeses saalis kontrollis enda ja vastaste mänguoskust 39 mängijat. Väike saal sobib Timo Terasele, kes poolfinaalis alistas Allan Kottise 3:2 ja finaalis Kätlin Latti 3:1. See oli Timole juba kolmandaks etapivõiduks.

Pärnumaal võitis Aleksei Nikonorov

Ilusa suusailma kiuste oli kohal suht korralik 66 pealine lauatennisefanattide hord.

TalTech aasta esimese võistluse võitis Sergei Danilov

Esmaspäeval toimus juba tavaks saavun võistlus TalTech Spordihoones. 
Kokku osales 29 võistlejat. 

1. Sergei  Danilov

2, Krister Erik Etulaid

3. Taago Puntso

Järgmine võistlus järgmisel esmaspäeval ja seekord vaid harrastajatele ehk reitingukoht alates 250. 

EcoBirch Pärnumaa karikasarja viies etapp

EcoBirch Pärnumaa karikasari toimub juba sellel laupäeval 12.01 Pärnu-Jaagupi Spordikeskuses Kooli 3a. Saali avame kell 9.00, registreerimine kella 9.45-ni ja võistluste algus kell 10.00.

Peakohtunik Andres Somer 53624410

Lauatenniselaager Kadrinas 25.02-01.03.2019.

25.02-01.03.2019 toimub Kadrinas LTK Viru-Nigula eestvedamisel lauatenniselaager.

Osaleda võivad kõik soovijad nii noored kui vanad.

Laagri peatreeneriks on Viktor Tolkacevs Lätist.

XI Mustvee karikasarja 2. etapp

Pühapäeval 13. jaanuaril 2019 toimub Mustvee karikasarja 11. hooaja 2. osavõistlus.

Võistluse algus kell 10:00. Registreerimise lõpp 9:45. Parimatele endiselt suitsulatikas.

35. Sakala karikasarja 4. etapi tulemused / JOOLA auhinnavõistlused

Pühapäeval 6. jaanuaril 2019 toimus 35. Sakala karikasarja 4. etapp Joola auhindadele.

Võistlusel osales 111 mängijat Eestist, Venemaalt, Lätist ja Leedust.

Algas registreerimine lauatenniseveteranide suurturniirile Minskis

Olete oodatud registreeruma lauatenniseveteranide suurturniirile Minskis.

Täpne info võistlsue kohta on leitav uudisele lisatud kutses.

 

Reisikava:

Haiba IV etapp 12.01.2019 kell 10.00

Haiba karikasari jätkub neljanda etapiga laupäeval 12.jaanuaril kell 10.00 Kernu Rahvamajas.Võistlejate piirarvuks jätkuvalt 56.Palun registreerida kpoldaru@gmail.com.Peakohtunik Koit  Korkmann.

Lehed

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1