Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Keilas võidutses Andrus Hiiemäe

Keila Linna Rahvaliigas osales märtsi märtsi viimasel päeval 33 lauatennisisti. 

Tulemused:

Mehed A grupp

1. Andrus Hiiemäe

2. Heino Kruusement

3. Tanel Lampe

Mehed B grupp

1. Sergei Šimanski

Pärnumaa sarjas on üldvõitjad välja selgitatud

Finaaletapil oli kohal tubli 89 osavõtjat. Finaalis võitis järjekindlalt Aleksei Nikonorov, kes alistas  Antti Luigemaa 4-0. Kolmandaks tuli Mart Luuk, kes võitis Urmas Kinga 3-0 .

Üldkokkuvõttes oli esikolmik - Nikonorov, Luuk, Luigemaa.

Keila rahvaliiga jätkub pühapäeval

Keila rahvaliiga järjekordne etapp toimub pühapäeval kell 10.00 Keila Tervisekeskuses. 

Ootame rohket osavõttu

 

Echobirh Pärnumaa sarja finaaletapp

Pärnumaa karikasarja kaheksas etapp toimub sel laupäeval 30.03 Paikusel, Paide mnt 19, algusega kell 10.00. Uksed lahti kella üheksast ja registreerimine kuni 9.45.

Mustvee karikasarja 4. etapi tulemused

Pühapäeval 24. märtsil 2019 toimus Mustvee 11. hooaja 4. etapp.

Võistlusel osales 55 mängijat.

Pärnumaa Meistrivõistlused 2019

Pärnumaa Meistrivõistlused toimuvad 07.04 Pärnu-Jaagupi spordihoones kooli 3a. Võistlused algavad kell 10, uksed avame kell 9.

 

Võistluse korraldaja Pärnu-Jaagupi LTK

Peakohtunik Oleg Safonov

Lisainfo 53624410

Juhend lisatud.

Lõuna-Eesti lauatennise võistlused 2019

Pühapäeval 17. märtsil 2019 toimusid Põlvas Lõuna-Eesti lauatennise võistlused.

Võistlusel osales 44 mängijat Eestist ja Venemaalt.

 

Pärnumaal võitis oma mees.

Eelviimasele etapile kogunes täpselt 70 mängijat. Kuna üldtabeli juhti Nikonorovit polnud, siis oli võistluse paremate kohtade jagamine Pärnumaa mängijate siseasi. Esimesed kuus kohta tuli koju.

EcoBirch Pärnumaa karikasarja eelviimane etapp.

EcoBirch Pärnumaa karikasari toimub juba sellel pühapäeva 17.03 Pärnu-Jaagupi Spordikeskuses Kooli 3a. Saali avame kell 9.00, registreerimine kella 9.45-ni ja võistluste algus kell 10.00.

Pinksikeskuse Open V etapp!

Sellel laupäeval (16.03) toimub SK Pinksikeskuse Open V etapp aadressil Puuvilla 19a. Võistluste algus on kell 10:00 ning registreerimine lõppeb 10 minutit enne võistluste algust. Esikolmikule medalid ning Pinksikeskuse kinkekaardid.

Veteranide Minski-reis läheb lukku 20. märtsil

Eesti veteranidel on võimalus võistelda suurturniiril Minskis.

Registreerida saab veel kuni 20.märtsini.

Info Enn Hallik'ult - ennhallik@gmail.com

XIV Viru-Nigula karikasarja VI etapp Aseris 17.03.2019.

Sellel pühapäeval,17.03.2019,toimub XIV Viru-Nigula karikasarja VI ehk eelviimane etapp.

Täitsa eraldi sari paralleelselt on noortele 2007 ja hiljem sündinutele,kus poisid ja tüdrukud mängivad kõik koos,aga arvestus on eraldi.

Rahvapinksi 8.etapi tulemused

Rahvapinksi 8.etapi tulemused leitavad siit: 

Klass 400 (70 osalejat)

1. Marek Pommer

2. Hainer Õunapuu

3. Toomas Riive

Parim naine Aire Kurgpõld

Parim noor Tanel Toomla

Klass 200 (36 osalejat)

Lehed

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1