Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

SK Pinksikeskuse saalis uus valgustus!

Head pinksifännid!

Tulime vastu paljude mängijate palvetele valgustuse osas ja tänaseks oleme täielikult välja vahetanud oma endise valgustuse.

Keila Rahvaliiga 13.aprill

Keila Rahvaliiga järgmine etapp toimub 13. aprill algusega kell 10:00 Keila Tervisekeskuses.

 

Manusesse lisatud üldkokkuvõte (Vahur Lööri tehtud)

XI Mustvee karikasarja 5. etapi tulemused

Pühapäeval 7. aprillil 2019 toimus Mustvee 11. hooaja finaaletapp.

Etapil osales 54 mängijat.

Eesti kadettide TOP8 tulemused

Aseris läbi viidud kadettide TOP8 medalivõitjad:

Neiud- I koht Raili Nurga Rakvere SK, II koht Kristina Andrejeva Aseri SK, III koht Anastassia Melnikova Narova

Rahvapinksi 9.etapp seljataga

06.04 toimub Rahvapinksi eelviimane ehk 9.etapp. 
Tulemused:

Klass 400 (78 osalejat)

1. Marek Pommer

2. Madis Sooniste

3. Saif Malik

Parim naine Marii Ert

Parim noor Markus Oliver Annuk

Lauakohtunike koolitus Tallinnas

Kutsume Teid ELTL poolt korraldatud lauakohtunike koolitusele. 

Koolitus toimub 27.04.2019 Tallinnas, TalTech Spordihoones. Koolituse hind sümboolne 5€. 

Ajakava:

14:00 - 16:00 - Teoreetiline osa koolituste ruumis

Koolipinksi finaal 18.aprill

"Koolipinks kõigile" võistlussarja finaal toimub 18.aprill kell 11.00 Kristiine Spordihalli (Forelli 12)

Juhend ja registreerimisvorm leitav manusest.

REGISTREERIMINE

ITTF European Teams Championships Stage 2

ITTF European Teams Championships Stage 2 tulemustest; 
 

Eesti Noorte TOP 8 osalejate nimekiri ( kadetid ) Nimekiri seisuga 5.04.2019 kell 14:15

Laupäeval 6.aprillil toimub Aseris võistlus Eesti Noorte TOP 8 ( kadetid ) Võistluse algus kell 11:00.
Võistluse kohtunik Riho Kutsar / kontakt Kaire Kutsar tel.+372 5072198.

Keilas võidutses Andrus Hiiemäe

Keila Linna Rahvaliigas osales märtsi märtsi viimasel päeval 33 lauatennisisti. 

Tulemused:

Mehed A grupp

1. Andrus Hiiemäe

2. Heino Kruusement

3. Tanel Lampe

Mehed B grupp

1. Sergei Šimanski

Pärnumaa sarjas on üldvõitjad välja selgitatud

Finaaletapil oli kohal tubli 89 osavõtjat. Finaalis võitis järjekindlalt Aleksei Nikonorov, kes alistas  Antti Luigemaa 4-0. Kolmandaks tuli Mart Luuk, kes võitis Urmas Kinga 3-0 .

Üldkokkuvõttes oli esikolmik - Nikonorov, Luuk, Luigemaa.

Keila rahvaliiga jätkub pühapäeval

Keila rahvaliiga järjekordne etapp toimub pühapäeval kell 10.00 Keila Tervisekeskuses. 

Ootame rohket osavõttu

 

Echobirh Pärnumaa sarja finaaletapp

Pärnumaa karikasarja kaheksas etapp toimub sel laupäeval 30.03 Paikusel, Paide mnt 19, algusega kell 10.00. Uksed lahti kella üheksast ja registreerimine kuni 9.45.

Mustvee karikasarja 4. etapi tulemused

Pühapäeval 24. märtsil 2019 toimus Mustvee 11. hooaja 4. etapp.

Võistlusel osales 55 mängijat.

Lehed

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1