Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

TalTechi viienda etapi võitis taas Sergei Danilov

Esmaspäeval toimunud TalTechi seeriavõistluse viienda etapi võitis Sergei Danilov. 

Tulemused:

1. Sergei Danilov

2. Peeter Viigimets

3. Dmitri Rakel

4. Urmas Sinisalu

5. Krister Erik Etulaid

EcoBirch Pärnumaa karikasari kolmas etapp.

Karikasarja teine etapp toimub sel pühapäeval 04.11 Paikusel, Paide mnt 19, algusega kell 10.00. Uksed lahti kella üheksast ja registreerimine kuni 9.45.

Harri Saare mälestusvõistlusest

Umbes aasta tagasi lahkus meie hulgast Harri Saar.

Pentti Olah: "Treenin 8 tundi päevas!"

Soome-Eesti 100 raames toimunud võistlustel oli tähelepanu keskpunktis Soome staari Pentti Olahi osalemine

Suure-Jaani karikasarja I etapi võitis Aleksei Nikonorov

16. Suure-Jaani lauatennise karikasari alustas oma 1. etapiga laupäeval, 27. oktoobril, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.

Keila linna rahvaliiga tulemused

Keila linna rahvaliiga teisel etapil osales 26 mängijad. 

Tulemused: 

Mehed A klass

1. Andres Lofitski

2. Andrus Hiiemäe

3. Allan Salla

Mehed B klass

1. Margus Pajuste

2. Veljo Mõek

3. Janar Ignahhin

Naised

Võistlus algajatele mängijatele Jüris 03.11.2018

Laupäeval 3. novembril toimuvad Jüris võistlused algajatele lastele.

Võistlusele peab eelregistreerima!

Eesti - Soome 100 !

Eesti  ja Soome lauatennisistid kohtuvad täna Helsingis. Eesti -Soome 100 raames on võistlemas 50 vs 50 mõlema riigi mängijat. 

Presidentidevaheline mõõduvõtt lõppes viigiga 4-4.

Pilt ütleb alati rohkem kui 100 sõna...

Suure-Jaani karikasarja I etapp Karula Lihatööstuse auhindadele toimub sel laupäeval

Põhja-Sakala valla suurim ja populaarseim võistlussari alustab oma 16. hooaega 27. oktoobril Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis, algus kell 10:00.

Aseris võidutsesid Pärnu ning Narva mängijad

Pühapäeval Aseri Vabaajakeskuses toimunud Eesti Võistkondlikel Meistrivõistlustel juuniorite klassis osales 6 noormeeste ning 5 tütarlaste võistkonda. 

Tulemused:

Noormehed

Keila Rahvaliiga teine etapp sel reedel

Keila Rahvaliiga teine etapp toimub sel reedel kell 17.00 Keila Noortekeskuses. 

Eelregistreerimine madis.koit@gmail.com

 

Osaleda saavad kõik alates reitingu kohaga 50. 

 

Soome-Eesti 100 koosseisud on paigas!

Sellel laupäeval saab Helsingis Ruskeasuo spordihallis toimuma Soome-Eesti 100 raames pinksimatś. Mõlemalt poolt on laudade taga 50 mängijat ehk kahe maa peale kokku siis 100.

Paikusel vanameister ei vääratanud.

EchoBirch Pärnumaa seeriavõistluse teisel etapil võitis hea tava kohaselt Aleksei Nikonorov, kes alistas finaalis Mart Luugi 4-2. Väga head mängu näitas seekord Madis Moos kes küll kaotas kolmanda koha mängus Janis Svikisele, aga siiski igati tubli neljas koht.

BALTECO Eesti võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises 2018-19, 2. mängupäev

2. mängupäev on 17. novembril:

kell 11:00 Rakveres - Kõrgliiga ja naiskonnad (kontakt: Kristo Kauküla 5116284)

kell 11:00 Aseris - 2. liiga ja 3. liiga (kontakt: Kaire Kutsar 5072198)

Eesti-Soome Veteranide Maavõistluses jäid peale soomlased

19. novembril toimus Kristiine Spordihallis Eesti-Soome Veteranide Maavõistlus. Taaskord jäi peale Soome koondis, kuid seekord tulemusega 7-4.

Aitäh kõikidele osalejatele. 
 

Lehed

PALJU ÕNNE!

URMAS KING (54)
TÕNU HIOB (54)
GETTER ELTERMAA (27)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1