Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Harri Saare mälestusturniiri tulemused

Harri Saare mälestusturniiril osales kokku 70 sportlast. 
Mehed

1. Nikita Artjomenko

2. Andrei Tcybin

3. Petr Fedotov

4. Lauri Laane

Naised

1. Karina Grigorjan

2. Vitalia Reinol

3. Alina Jagnenkova

EcoBirch Pärnumaa Seeriavõistluse neljas etapp mängitud

Neljandale etapile kogunes mängima 72 sportlast. Täna oli taas alistamatu Aleksei Nikonorov, kes finaalis võitis 4-0 Urmas Kinga. Kolmanda koha võitis Toomas Vestli.

 

TalTechi turniiril võidutses Artjom Putškov

Esmaspäeval toimunud järjekordse TalTech seeriavõistluse etapi võitis Artjom Putškov. Teine koht Krister Erik Etulaid ning kolmas Sergei Provodin.

EcoBirch Pärnumaa karikasari neljas etapp.

EcoBirch Pärnumaa karikasari toimub juba sellel laupäeval 01.12 Pärnu-Jaagupi Spordikeskuses Kooli 3a. Saali avame kell 9.00, registreerimine kella 9.45-ni ja võistluste algus kell 10.00.

Kutse Harri Saare mälestusvõistlusele

Pühapäeval, 2 dets toimub Harri Saare mälestusvõistlus Kristiine Spordihallis algusega kell 10.00

Meeste üksikmängu esikoht on vähemalt 1000 EUR. Osalemistasud lähevad samuti 100% auhinnafondi.

Põhja-Sakala karikasarja II etapi võitis Mihkel Pae

Põhja-Sakala valla lauatennise karikasarja 2. etapp toimus laupäeval, 24. novembril, Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis.
Isuäratavad auhinnad parimatele mängijatele pani seekord välja COOP Viljandi!

02.12.2018 Viru-Nigula XIV karikasarja III etapp Viru-Nigulas.

Alguses planeeritud 18.11.2018 etapi lükkasime edasi 02.12.2018 peale.

Võistluste algus nagu ikka kell 11.00.

Osalejatele TASUTA pirukad ja kuumad joogid.

Juhend ja muu info leiad siit:https://virunigulaltk.weebly.com/

III etapil saavad medalid järgmised klassid (parimatele suitsuvorstid):

1.Esikolmik
2.Parimad kolm naist
3.Veteranid 50+ kolm parimat
4.Veteran 60+ parim
5.Veteran 70+ parim
6.Veteran 80+ parim
7.Parim juunior
8.Kadettid esikolmik
9.Parim ilma reitinguta mängija 
10.Parim poiss 2007 ja nooremad esikolmik
11.Parim tüdruk 2007 ja nooremad esikolmik
12.Parim B turniiri võitja ehk üldtabeli 9 koht
13.Parim C turniiri võitja ehk üldtabeli 17 koht 
14.Parim D turniiri võitja ehk üldtabeli 25 koht
15.Parim E turniiri võitja ehk üldtabeli 33 koht
16.Parim F turniiri võitja ehk üldtabeli 41 koht jne

Haibas võidutses Timo Teras

Haiba teisel etapil jäi osavõtt tagasihoidlikuks. Teist etappi järjest võitis esikoha Timo Teras, kes sellega kindlustas oma liidrirolli.

35. Sakala karikasarja 3. etapi tulemused / Bed Factory Sweden OÜ auhinnavõistlused

25. novembril 2018 toimus Viljandis 35. Sakala karikasarja 3. etapp.

Võistlusel osales 51 mängijat Eestist ja Lätist.

Kohila lahtised võitis Aleksei Nikonorov

Täna Kohilas toimunud võistlusel osales 71 sportlast. 

1. Aleksei Nikonorov

2. Artjom Putškov

3. Anatoli Lans

 

 

 

TalTech harrastajate turniiri võitis Erik Nüüd

Esmaspäeval toimunud turniiril osales 22 võistlejat. 
Tulemused:

1. Erik Nüüd

2. Martin Salong

3. Marek Pommer

Järgmine võistlus TalTech spordihoones juba esmaspäeval.

Eesti Lauatenniseliidu presidendiks sai Aigar Kallas

Eile TalTech Spordihoones kogunenud Eesti Lauatenniseliidu juhatus valis alaliidu presidendiks RMK juhatuse esimehe Aigar Kallase.

Põhja-Sakala valla karikasarja II etapp COOP Viljandi auhindadele toimub sel laupäeval

XVI Põhja-Sakala valla lauatennise karikasarja 2. etapp toimub 24. novembril Suure-Jaani Gümnaasiumi spordisaalis algusega kell 10:00.

Euroopa võistkondlikud MV / Holland vs Eesti - Tulemused

Teisipäeval 20.novembril meie ajajärgi kell 18:30 toimus Hollandis, Wageningen kohtumine Eesti ja Hollandi meeskondade vahel.

Eesti esindas meeskond koosseisus Aleksandr Smirnov, Aleksandr Lušin ja Maksim Vuhka.

Üliõpilaste meistrid on Artjom Hiisku ja Getter Põru

18.11 toimus TalTech spordihoones Üliõpilaste Meistrivõistlused.

Tulemused

Lehed

PALJU ÕNNE!

URMAS KING (54)
TÕNU HIOB (54)
GETTER ELTERMAA (27)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1