Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Tartu MV

 
Tartu MV  2015
 
Toimusid 4. aprillil. Lapsed alustasid kell 10.00 ja lõpetasid kell 12.30. Osales kokku 44 last, neist 36 last Tartu SS Kalevist ja 8 last TÜ Spordiklubist.
Ainukesena õnnestus kolmekordseks tartu meistriks tulla Liisbet Hellenurmel, kes võitis nii üksik, tüdrukute paaris  kui ka segapaaris esikoha.  Kahekordseks Tartu meistriks tulid Lauri Leppik (poiste üldvõit ja paarismäng) ,Ian Lauk (poisid 2002 ja paarismäng), Nele-Liis Merilo (tüdrukud 2002 ja paarismäng)
Juuniorid poisid:

  1. Karl Aleksander Sirp
  2. Aleksander Sirge
  3. Denis Pavlov

Kolm parimat poissi väljaspool vanuseklasse olid:

  1. Lauri Leppik
  2. Oskar Pukk
  3. Rando Vaikmäe

Tüdrukud juuniorid:

  1. Kerstin Kingo

Kolm parimat tüdrukut väljaspool vanuseklasse olid:

  1. Liisbet Hellenurme
  2. Merili Kann
  3. Hanna Liivat

Poisid 2000-2001

  1. Rando Vaikmäe
  2. Joosep Markus Pild
  3. Alan Singh
  4. Sten Saare
  5. Jaroslav Kitajev

Tüdrukud 2000-2001

  1. Liisbet Hellenurme
  2. Merili Kann
  3. Hanna Liivat
  4. Kerstin Kingo (kuna oli ainuke juunior, mängis kaasa9

Poisid 2002-2003

  1. Ian Lauk
  2. Oskar Pukk
  3. Lauri Leppik
  4. -6. Lauri Verliin, Parvin Tiks, Kaur Hannes Käämbre
  5. 7.- 13. Andre Saron, Romet Trommel, Martin Siiman, Oskar Piik, Matias Jürgenson, Breca Borga, Jako Iva

Kuna lapsi oli  selles vanusegrupi 13, mängisime välja esikolmiku ja teised jäid kohti jagama.
Tüdrukud 2002-2003

  1. Nele-Liis Merilo
  2. Kelly Pedak
  3. Roosi Õie Andrei

Poisid 2004-2005

  1. Lauri Sarap
  2. Kasper Suur
  3. Mihkel Kingsepp
  4. Otto Nõmm
  5. Hans Jürgen Järs

Tüdrukud 2004-2005

  1. Miia Helen Merilo
  2. Annabel Sööt
  3. Susanne Lannes
  4. Lotta-Liisa Soosaar

Poisid 2006 ja nooremad

  1. Markkos Pukk
  2. Aaro Põder
  3. Paul Tobias Saar
  4. Roomet Tapfer
  5. Joosep Silm

Tüdrukud 2006 ja nooremad

  1. Mirjam Gross (mängis vanemate tüdrukute tabelis)

Tüdrukute paarismäng

  1. Liisbet Hellenurme – Nele – Liis Merilo
  2. Merili Kann- Kerstin Kingo
  3. Hanna Liivat – Roosi Õie Andrei

Poiste paarismäng

  1. Lauri Leppik – Ian Lauk
  2. Oskar Pukk – Markkos Pukk
  3. Karl Aleksander Sirp – Rando Vaikmäe
  4. Aleksander Sirge – Denis Pavlov
  5. Kasper Kaljuste – Sten Saare

6.-10.Gert Rattasepp – Kuldar Eelsoo;Aaro Põder – Tobias Saar;Lauri Verliin – Kaur Hannes Käämbre; Parvin Tiks – Andre Saron
Segapaar

  1. Liisbet Hellenurme – Oskar Pukk
  2. Merili Kann – Rando Vaikmäe
  3. Hanna Liivat – Karl Aleksander Sirp
  4. Kerstin Kingo – Markkos Pukk

Tartu MV täiskasvanud
Kokku osales 9 naist (Evi Ilves-Schalk ja Reet Juurik ainult paarides)ja 32 meest.
Naised:

  1. Birgit Varrik
  2. Svea Onno
  3. Getter Põru
  4. Olga Demjanenko
  5. Inga Külmoja
  6. Liisbet Hellenurme
  7. Auli Pukk

Mehed: 1. Andres Hõrak, 2. Mart Pae, 3. Margus Kask. 4. Ernat Masik, 5. Raido Tsäko, 6.Lauri Vetto, 7. Imre Hansen, 8. Lauri Leppik,  9.Peep Parmakson, 10.  Aarne Põder, 11. Tarmo Käärik, 12. Rainer Michelson, 13. Toomas Vahtra, 14. Oskar Pukk, 15. Jevgeni Sapeta, 16. Arvo Näkk, 17. Raoul Kosemägi, 18. Raul Meos, 19. Marek Kotkas, 20. Rando Vaikmäe, 21. Kaimar Koemets, 22. Mahyar Mirmaijessi, 23. Arno Lehtsaar, 24. Martti Laan, 25. Markkos Pukk, 26. August-Ervin Oja, 27. Kristjan Kärner, 28. karl Aleksander Sirp, 29. Margus ott, 30. Madis meos, 31. Janno Uusen, 32. Andrus Pukk 
Meespaar
Paarid mängiti välja olümpiasüsteemis 4 koha väljaselgitamisega. Osales 9 paari

  1. Margus Kask – Raido Tsäko
  2. Mart Pae – Ernat Masik
  3. Tarmo Käärik-Kaimar Koemets
  4. Imre Hansen – Rainer Michelson

Segapaaris osales 7 paari

  1. Getter Põru - Margus Kask
  2.  Svea Onno – Mart Pae
  3. Birgit Varrik – Raido Tsäko
  4. Evi Ilves Schalk – Ernat Maasik

Naispaaris osales 3 paari.

  1. Evi Ilves-Schalk – Svea Onno
  2. Birgit Varrik – Getter Põru
  3. Liisbet Hellenurme – Olga Demjanenko.

 
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1