Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Tartu Lahtised Koolidevahelised MV

Tartu Lahtised Koolidevahelised Meistrivõistlused lauatennises.
 
Võistlused toimusid reedel, 6. veebruaril algusega kell 16.00 Turu 8 saalis. Osalesid 7 3-liikmelist võistkonda  1-5. klassi arvestuses, 9 võistkonda 6.-9. klassini ja 3 võistkonda gümnaasiumi osas.
Gümnaasiumid:

  1. Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium (Getter, Põru, Sander Kotkas, Märten Aardevälja)
  2. Nõo Reaalgümnaasium ( Mihkel Pae, Kalle Klaos, Romet Martjan)
  3. Tartu Kutsehariduskeskus (Riivo Rivimets, Saimon, Kajar)

Treffneri Gümnaasium võitis Nõo Reaalgümnaasiumit napilt 4-3 ja Kutsehariduskeskust 4-1.
6.-9 klass:
1. Miina Härma Gümnaasium (Karl Paul Parmakson, Karl Aleksander Sirp, Tanel Tammik)
2.Reiniku, Erakooli ja Hansakooli segavõistkond (Liisbet Hellenurme, Ian Lauk, Kasper Kaljuste ja Sten Saare)
3. Ülenurme Gümnaasium (Oskar Pukk, Markkos Pukk, Markos Laasik)
4. Tartu Katoliku Kool (Mihkel Külm, Joosep Markus Pild, Tarmo Erik Lodi)
5. Waldorf Kool ( Karmel Teder, Daniel Teder, Joonatan Ants Laidus)
6. Minna Härma Gümnaasium II (Nele-Liis Merilo, Laura Sööt, Roomet Tapfer)
7. Descartes (Denis Pavlov, Aleksander Sirge, Caspar Kashan)
8. Kivilinna I ( Lauri Leppik, Hanna Liivat, Merili Kann)
9. Kivilinna II ( Emil Tikk, Endik Sander Pärtin, Paul Juhan Tamme)
Esikolmikus Miina Härma Gümnaasium  võitis Reiniku Kooli 4-0 ja Ülenurme Gümnaasiumi võistkonda 4-2.
Tasavägises võistluses  võitis Reiniku  Kool Ülenurme Gümnaasiumit 4-3.
1.-5. klass
1. Reiniku Kool (Gert Rattasepp, Kuldar Eelsoo) ja Forseliuse Kooli (Martin Siiman)
2. Miina Härma Gümnaasium ( Lauri Sarap, Annabel Sööt, Miia Helen Merilo)
3. Katoliku Kooli (Kaur Hannes Käämbre, Lauri Verliin, Breca Borga)
4. Descartes ( Romet Trommel, Henri Buzin, Kelly Pedak)
5. Karlova Kool (Parvin Tiks, Martten Andre Saron) Veeriku Kool (Semilla Tuberg)
6. Ülenurme Gümnaasium ( Markus Tamm, Kasper Suur, Patrick Rosma)
7. Tamme Gümnaasium (Kaspar Kukk, Mario Tiit, Kairo Arak).
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1