Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

ELTL karikasari 2014 - 2015

Sellel hooajal startis uue seeriavõistlusena ELTL karikasari. Läbi terve hooaja toimuvad etapid erinevates Eestimaa paikades, pakkudes nii võimalust huvilistel näha oma kodukandis võistlemas Eesti lauatennise paremikku.

Esimene etapp toimus 15. novembril 2014 Haapsalus.

Korraldaja kirjutab esimese etapi kohta...

ELTL karikavõistluste I etapiks oli Haapsalus toimunud Albert Kanepi 8. memoriaal, kus meesüksikmängus osales 71 ja naisüksikmängus 35 lauatennisisti Eestist, Venemaalt, Lätist, Leedust,Soomest, Norrast, Taanist. Meestest tuli võitjaks Aleksandr Lušin (Maardu LTK), kes alistas finaalis 3:0 Rivo Saaremäe (Viljandi LTK Sakala). Kolmas oli Aleksei Nikonorov (Maardu LTK) ja neljas Mihkel Pae (Tartu SS Kalev). 40+ klassis oli parem Allan Kottise (LTK Kalev) ja 60+ Taago Puntso (Mustvee LTK). Ka naiste esikoht jäi Eestimaale ja selle võitis Kätlin Latt (LTK Kalev), teine Valeria Petrova (LTK Narova), kolmas Airi Avameri (LTK Narova) ja neljas Dariya Semenova (S.-Peterburg). Kahjuks jäid välja andmata naisveteranide auhinnad, kuna nad ei osalenud. 35-st naisvõistlejast oli 22 välismaalased!

Teine etapp toimub 20. detsembril 2014 Narvas

Täpsemal saab Narva etapi kohta lugeda SIIT

Kõikide etappide toimumisajad ja-kohad on ära toodud uudisele lisatud juhendis.  Lisatud tabelist saab jälgida etappide tulemusi.