Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Lauatennise EM: Naised võitsid Itaaliat 3:2

Kohtumises Itaaliga võtsid võidu Eesti naised. Kaks punkti tõi võistkonnale Tatjana Tšistjakova ning ühe punkti Karin Lindmäe. Karin Lindmäe ja Olesja Ketško loovutasid kumbki ühe mängu itaallannadele.

Kohtumise tulemused:
TŠISTJAKOVA, Tatjana (EST) - TROTTI, Elisa (ITA) 3 : 1 (4,7,-9,8)
LINDMÄE, Karin (EST) - RIDOLFI, Lisa (ITA) 2 : 3 (5 -9,8,-9,-4)
KETŠKO, Olesja (EST) - SCARDIGNO, Rossella (ITA) 0 : 3 (-6,-11,-9)
TŠISTJAKOVA, Tatjana (EST) - RIDOLFI, Lisa (ITA) 3 : 1 (-4,5,6,7)
LINDMÄE, Karin (EST) - TROTTI, Elisa (ITA) 3 : 1 (10,6,-8,8)

Täna kl 20:00 minnakse taaskord kokku Rootsiga. Rootsi ei suutnud võita teises alagrupis teise koha saavutanud Portugali ja langes samuti miinusringi. Edasi võitis nii Eesti, kui Rootsi oma miinusringivastast ja kohtutakse taas kohamängus.
Sõltuvalt sellest kuidas treenerid paigutavad mängijad kohtumiseks järjekorda, võivad Eesti-Rootsi kohtumises tulla hoopis teistusgused mängud ja tulemus kui alagrupikohtumises.

Challenge divisjoni esikohtadele mängivad Prantsusmaa ja Inglismaa. Bulgaaria ja Portugal on kolmandal kohal. Meist tahapoole jäävad Itaalia ja Kreeka ning veel 7 alagruppidest mitte edasijõunud naiskonda.

Kõrgemas ehk Championship divisjonis mängivad esikohale Holland-Rumeenia ja kolmandal kohal on poolfinaalide kaotajad Valgevene-Hungari.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1