Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Lauatennise EM'il mehed divisjoni hõbedad

Eesti mängis täna otsustava mängu mängu Hollandiga standardivisjoni võitja tiilile. Esimese mängus oli Vainulal shanss võita mäng 3:2 punktiseisul 10:8,  kuid võetud riskid ja neli järjestikust viga tõid kaotuse 2:3. Teise mängu mängis Smirnov. Mängides oma tavapärast mängu tulid setivõidud, kuid eelmiste päevade häälestatus koos lihtvigadega andis tulemuseks 2:3 kaotuse. Kohtumise 2:0 kaotusseisus ei teinud ka Libene imet, katotades 0:3. Seega divisjoni teine koht ja hõbemedalid kaelas!

Meie oskustepagasile oli  Hollandit hea võrdne parner, kuid kahjuks jäi meil vajaka emotsionaalsest häälestatusest ja särtsakust.  Sõltumata kohtumise tulemusest kindlustas Eesti järgmiseks võistkondlikuks lauatennise EM'iks koha Challenge Divisjonis.

Headmeelt teeb juuniorist Toomas Libese enesekindalm mäng ja võime võita, kuid pikk tee on veel käia. Smirnov kahjuks ei suutnud näidata oma parimat mängu. Vainulal oli täita ehk kõige raskem roll nii peatreeneri, kui ka mängudes esimese asetusega mängijate vastu. Vainula näitas kriitilistes situatsioonides edukalt  üles võitluslikku ja oma olemusega domineerivat lauatennist, mis tõi valdavalt edu.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1