Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti mehed jätkavad võitudeseeriat lauatennise EM'il

Esmaspäeval mängisid mehed viimase alagrupikohtumise Šveitsiga. Sminrov andis ära esimese mängu 0:3. Vainula võitis järgmised kaks ning Libene ühe, võites kokkuvõttes Šveitsi seisuga 3:1. Ühtlasi võideti kaotusteta alagrupp.

Alagrupist liikus teisena edasi Leedu. Teise alagrupi võitis Holland ja talle järgnes Küpros.

Juba õhtul pidasid omavahelise kohtumise Eesti-Küpros ning Holland-Leedu.
Kohtumine Eesti ja Küprose vahel algas meile ärevalt. Smirnovi mäng oli jätkvualt ebastabiilne ja võitis nooruke Hristonov, mis tuli meile suure ootamatusena.Vainula pidi teises mängus tõsiselt pingutama, et leida rohtu parima küproslase Marios Yiangou kiire ja täpse mängu vastu. Esimeses setis Vallotile kaotus, teises võit ja kolmands setis psühholoogiliselt võimsa ja hästi jooksva mänguga saabus setivõit 11:2 ning eduseis settides 2:1. Neljas sett läks ära küproslasele. Veel viimases setis oli Vainula taga 8:10, kuid viigistas õnnestunult seisu oma servidest 10:10. Edasi liiguti punkt-punktis, kuni Vainula tegi sisse võiduks vajaliku kahepunktise vahe ja võiduseisuks kujunes 15:13.
Võistkonnas kolmanda asetusega Libene tõi Eestile ära oma punkti, tehes ilmselt oma parima EM'i mängu ja on ainsana püsinud kaotuseta.

Neljandas mängus ei leidnud Smirnov resultatiivset rünnakut üles ka õhtuks, kaotades Yiangoule kindlat 0:3 ning Küpros viigistas kohtumise seisu 2:2. Viiendas mängus võitis Vainula ootsupäraselt Küprose noormängijat Hristonovit ja Eesti võitis kohtumise 3:2.

Leedu kaotas Hollandile 3:2 ja teisipäeval asub divisjoni võitu jahtima Eesti Hollandi vastu.
Turniiritabel ja mängude tulemused: http://www.ettu.org/gdansk/Results/MT_P33-36.html

Naised kohtusid tugeva Prantsumaaga ja kaotasid 3:0, kukkudes miinusringi.
Miinusringis kohtub Eesti esmalt Itaaliaga. Peale seda tuleb vastaseks Rootsi-Kreeka mängu võitja või kaotaja sõltuvalt enda kohtumise tulemusest Itaaliaga.
T
urniiritabel ja mängude tulemused : http://www.ettu.org/gdansk/Results/WT_P17-24.html

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1