Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Halinga seeriavõistlusele joon alla

Selleks hooajaks on Halinga valla seeriavõistlus lõppenud. Viimasel, 13.04.2014 toimunud etapil osales 61 lauatennisehuvilist. Seekordki oli osalejate hulgas "uusi nägusid", kellega loodame kohtuda järgmisel hooajal. Etapi kolm paremat kohta jäid seekord Pärnumaale. Finaalis pidi Antti Luigemaa paremust tunnistama Urmas King ja kolmanda koha saavutas Liisi Koit, kellele pidi alla vanduma Kuido Põder. Seega kolm paremat meesmängijat etapil olid Antti Luigemaa, Urmas King ja Kuido Põder ning kolm paremat naismängijat Liisi Koit, Valeria Sarõtševa (üldarvestuse 9.) ja Kaidi Oago (üldarvestuse 17.). Paarimängust huvitatuid oli seekord 22, seega võistles medalite pärast 11 paari. Võitjaks osutus paar Heino Vanker - Mart Luuk, teiseks platseerus paar Madis Moos - Andres Somer ning kolmanda koha saavutas segapaar Valeria Sarõtševa - Koit Uustalu. Seekordse eripreemia (kinkekaart pizzarestoranilt Pizza Hunt) vääriliseks osutus Ken Talpas-Taltsepp, kes omas 40 paigutust, aga etapi lõpp-protokollis on tema kohaks 24.
Kui üldarvestuses oli esikoha võitja (Antti Luigemaa) enne viimast etappi teada, siis teine-kolmas koht olid veel lahtised; Liisi Koit ja Urmas King omasid ühe palju punkte. Kuna viimasel etapil saavutas Urmas teise ja Liisi kolmanda koha, siis sai üldarvestuse esikolmik järgmine: Antti Luigemaa, Urmas King, Liisi Koit. Kolmele edukamale auhindadeks suitsuahjud firmalt Skamet, kes oli ühtlasi ka meie seekordse seeriavõistluse peasponsoriks.
Hooaja parima paarismängija tiitli sai Mart Luuk, kes tuli kolmel korral koos erinevate paarilistega võitjaks. Ühel korral oli ta ka teine.
Üldse said seekordsel Halinga seeriavõistlusel lõpp-protokolli koha kirja 120 erinevat mängijat. Pole paha!
Võistluse õnnestumisele aitasid kaasa Skamet OÜ, ValiceCar OÜ, Pizza Hunt OÜ, Halinga Vallavalitsus, Pärnu-Jaagupi Spordihoone. Tänud neile kõigile!