Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Võit: Lauatennise EM'il Eesti-Leedut 3:2

Esimestena läksid leedukatele vastu meie parimad Smirnov ja Vainula. Smirnov ei saanud tagankätt tööle ja Vainula ei suutnud Leedu kaitsemängu lahti harutada - kirja läks kaks kaotust juuniorideklassist tulnud leedukatele.

SMIRNOV, Aleksandr (EST) - UDRA, Alfredas (LTU) 2-3 (-7,7,-8,8,-8)
VAINULA, Vallot (EST) - MIKUTIS, Tomas (LTU) 1-3 (-8,15,-9,-4)

Kolmandana astus Leedu Matas Skucas'ele vastu meie juunior Toomas Libene. Paari nädala eest toimunud Sakala GP'l kokkusattunud meestest jäi siis peale Skucas. Peale esimest setti tundus meie lootus päris kaduvat ja 3:0 kaotus terendas. Üsna karmilt kõlanud juhtnöörid petreener Vainulalt ja Toomase leitud mäng tõi aga võistkonna viimaste võidetud punktidega tangi alt välja.
LIBENE, Toomas (EST) - SKUCAS, Matas (LTU) 3:2 (-6,7,-9,7,9)

Smirnovi taktika neljandas mängus kaitsemängija vastu töötas ja võit tuli kolme setiga.
SMIRNOV, Aleksandr (EST) - MIKUTIS, Tomas (LTU) 3:0 (9,9,12)

Ostustavas viiendas mängus alustas Vainula kindalt, kuid vaatamata eduseisule settides, tuli Udra alati tagant järgi ja kolmada seti lõpuks õnnestus Udral minna juhtima 2:1, mis pani Vainula tugeva surve alla. Järgmised 2 setti oli kogenum Vainula emotsionaalselt ja mänguliselt kindlam ning võit nii mängus, kui kohtumises Eestile 3:2.
VAINULA, Vallot (EST) - UDRA, Alfredas (LTU) 3:2 (9,-10,-12,7,5)

Pühapäeva hommikul tuleb eeldatavasti veidi kergem kohtumine Kosovoga ja esmaspäeval viimane alagrupikohtumine Šveistiga. Kuna Šveitsi parim mängija paar päeva tagasi ootamatu jalavigastusega operatsioonilauale sattus, siis mängib Šveits EM'il tugevalt nõrgendatud koosseisuga. Eesti meeste võistkonna võimalused alagrupp võita üha suurenevad.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1