Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti koondis tuli Leedust tagasi nelja medaliga

Möödunud nädalavahetusel oli Eesti lauatennisekoondisel kaks pikka mängupäeva Baltimaade meistrivõistlustel Leedus. Tulemuseks kolm hõbedat ja üks pronks.
 
Laupäeval peetud võistkondlikel turniiridel jäi Eesti võistkondade arvele kaks teist kohta. Naistest tegi parima esituse Kätlin Latt, kes oma neljast kohtumisest kolm võita suutis, alla tuli vanduda vaid Leedu naiskonna esinumbrile Egle Stuckyte’le (2 - 3). Just Leedulannade esinumber Stuckyte nurjas ka meie koondise esikoha võimaluse, kui võitis kahes napis mängus nii Latt’i kui ka Valeria Petrova’t 3 - 2. Meeste koondist esindanud Vallot Vainula, Aleksandr Lushin ning Artjom Hiisku päädisid samuti teise kohaga, kaotus tuli jällegi Leedu esindusmeeskonna vastu (0 - 3).
 
Pühapäevasel üksikmängude turniiril olid jällegi edukamad meie naised, kui Latt kaotas finaalis südika mänguga 2 - 4 Stuckyte’le ning Petrova võitis pronksmedali tulemusega 3 - 2 Aukse Geceviciute vastu. Meesteturniiril meie mängijad poolfinaalidesse ei mahtunud. Veerandfinaalis kaotas Vainula esmakordselt karjääri jooksul 2 - 4 Matas Skucas’ele ja Aleksandr Lushin pidi napilt 3 - 4 alla vanduma Toneitas Domeikale, kes hiljem finaalis ka Oleg Kartuzovs’i ees kuldmedali võttis.
 
Eesti koondist esindasid meestest Vallot Vainula, Aleksandr Lushin ja Artjom Hiisku ning naiskonnas mängisid Kätlin Latt, Valeria Petrova ning Airi Avameri.

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1