Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Eesti kadettide lauatennise TOP-10 Aseris

Eesti noorte TOP 10 kadettidele toimub 17.09.2011 11:00 Aseri Vabaajakeskuses. Mängitakse kehtivate ITTF reeglite järgi turniirisüsteemis.

Kohtumised mängitakse " parem viiest " .

Turniirile kutsutakse osalema momendil kehtiva noorte reitingu (seisuga 01.07.2011) alusel kadettide (sünd.1997) 10 tugevamat neidu, tüdrukut ja noormeest, poissi. Osavõtust loobumise korral kutsutakse täiendavalt osalema noorte reitingus vastavalt 11., 12. jne mängija .

Turniirist osavõtt kinnitada ELTL'is hiljemalt 14.09.2011. Peakohtunik IU Aarne Hanson.

 

10 paremat nooremest sündinud 1997 a ja nooremad:

2724 LUSHIN ALEKSANDR 1997 Narva Paemurru SK - kinnitanud osavõttu

3003 PAE MIHKEL 1997 Tartu SS Kalev - kinnitanud osavõttu

2743 HIISKU ARTJOM 1998 Narva Paemurru SK - kinnitanud osavõttu

2831 VESTLI TOOMAS 1998 Haapsalu LTK - kinnitanud osavõttu

3014 ÕISMETS AARO 1998 Haapsalu LTK - kinnitanud osavõttu

3312 MIGUNOV OLEG 1999 Maardu LTK - kinnitanud osavõttu

3492 OLEINIK ROMAN 1999 Narva Paemurru SK - kinnitanud osavõttu

3105 KEES ASSER-AURIS 1998 S-Jaani LTK Lehola - kinnitanud osavõttu

3202 KUUSK JOOSEP 1998 Tln. Nõmme SK  - kinnitanud osavõttu

3485 POLISTSUK ALEKSANDR 2001 Narva Paemurru SK - kinnitanud osavõttu

Ootenimekiri:

3280 KAPITONOV ALIK 1997 Haiba Spordiklubi

2725 VALGEMÄE HENDRIK 1998 Tln. Nõmme SK

 

10 paremat neidu sündinud 1997 a ja nooremad

2755 AVAMERI AIRI 1998 Narva Paemurru SK - kinnitanud osavõttu

1048 MAHHASHVILI SERAFIMA 1997 Narva Paemurru SK - kinnitanud osavõttu

2756 LISSOVENKO ANITA 1998 Maardu LTK - kinnitanud osavõttu

2796 HANSON REELICA 1999 Aseri Spordiklubi - kinnitanud osavõttu

2578 TAMM MARION 1997 Tln. Nõmme SK  - kinnitanud osavõttu

3005 IZMAILOVA JEVGENIA 1999 Narva Paemurru SK - kinnitanud osavõttu

2854 DJOMINA ELINA 1997 Maardu LTK - kinnitanud osavõttu

3453 KUPRIKOVA ALEKSANDRA 2000 Maardu LTK - kinnitanud osavõttu

3007 RÕBAKOVA JELIZAVETA 1999 Narva Paemurru SK - ei võta osa

3155 BOBROV HANNA-LOORA 2000 Aseri Spordiklubi - kinnitanud osavõttu

2945 SARÕTŠEVA VALERIA 1999 Pärnu LTK Vint-90 - kinnitanud osavõttu

Ootenimekiri:

3092 ILIKA DARIA 2000 Narva Paemurru SK

2794 LEPIKU KADRI 1998 Tln. Nõmme SK

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1