Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

In Memoriam Riho Kivisoo 12.07.1955 - 02.09.2012

Meie seast lahkus peale pikka ja rasket võitlust haigusega Riho Kivisoo.

Riho alustas lauatennisemänguga tõsisemalt üheksakümnendate alguses Tapal. Üheks esimeseks partenriks ja ärgitajaks oli muuseas  Helga Vasemägi! Elu viis Riho tööülesannet tõttu mõneks ajaks Tartusse, kus ta mängis lauatennist  Tartu Pipo ridades.

Tänu Rihole loodi Lehtse Lauatenniseklubi, astuti klubiga ELTL liikmeks.  Lehtse lauatenniseklubi hakkas korraldama Lehtse Pinksi Pühapäevakuid, mis on jätkuvalt populaarsed Harjumaa ja Lääne-Virumaa mängijate seas. Helga Vasemägi meenutab Rihot kui tublit kohalikku elu organisaatorit.

Viimase ajani juhtis Riho gruppi Eltel Networks AS'is, kelle vastutada olid elektrivõrkude hoolduse teemad Narvast Võhmani.

 

Meenutab Avo Seidelberg:

„Tutvusin Rihoga ca`30 aastat tagasi lauatennise laua taga. Meie väikelinnas ei olnud lauatennise harrastamiseks eriti palju võimalusi – Rihol oli töö juures korralik laud ja mõistliku suurusega saal. Nii kogunes kohalik harrastajate seltskond õhtuti just Riho juurde. Sageli võtsin kaasa ka oma lauatennises esimesi samme tegeva väikese poja, Riho leidis kõigi jaoks mänguaega. Rihoga oli lihtne – ta oli sirgjooneline ja sõbralik, teesklus ja ümbernurgajutt olid talle võõrad.
Riho oli mängus kompromissitu võitleja, mängis alati lõpuni. Sageli tuli ta näiliselt lootusetust  seisust võitjana välja. Sellest viimasest võitlusest kahjuks mitte aga see ei olnud enam mäng – see oli elu. Meile kõigile meeldinuks kui asjad olnuks vastupidi.“

Riho Kivisoo ärasaatmine 06.09.2012 11:00 Lehtse kultuurimajast.

ELTL avaldab kaastunnet omastele.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1