TOETAJAD

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Tartu karikasarja teine hooaeg jõudis lõpule

Tänaseks on Tartu karikasarjas peetud teise hooaja neli haaravat võistluspäeva ning võistlus on lauatennise juurde toonud palju vanu aga mis veel meeldivam - hulgaliselt uusi sõpru - nelja etapi jooksul võistles Tartu karikasarjas 138 sportlast, viimasel, neljandal etapil osales 74 lauatennisisti, mis on karikasarja rekord!

Võit läks ka seekord talvisesse Põhja-Eestisse - Kätlin Latt näitas Tartu meestele koha kätte. Võit finaalis Peeter Viigimetsa üle tuli 3:2. Kolmaski koht läks Tartusse - Andres Hõrak alistas noormängija Mikk Vaikla samuti tulemusega 3:2.

Üllatusi jagus ka viimasele etapile - selle eest hoolitses Dmitri Malõšev Valga LTKK-st. Kõigepealt võitis ta Margus Kaske 3:0 ning seejärel pidas tasavägise heitluse Mikk Vaiklaga, mille küll kaotas 2:3. Loodame Valga lauatennise-vägilasi näha Tartu karikasarjas ka tuleval hooajal.

Suur tänu kõigile osavõtjatele, treeneritele ja pealtvaatajatele - tänu Teile on lauatennise populaarsus Tartus viimase kahe aasta jooksul tublisti tõusnud. Erilised tänud ka abikohtunikule Meelis Pae'le, kes oli suureks abiks kogu hooaja jooksul.