Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Tartu karikasarja teine hooaeg jõudis lõpule

Tänaseks on Tartu karikasarjas peetud teise hooaja neli haaravat võistluspäeva ning võistlus on lauatennise juurde toonud palju vanu aga mis veel meeldivam - hulgaliselt uusi sõpru - nelja etapi jooksul võistles Tartu karikasarjas 138 sportlast, viimasel, neljandal etapil osales 74 lauatennisisti, mis on karikasarja rekord!

Võit läks ka seekord talvisesse Põhja-Eestisse - Kätlin Latt näitas Tartu meestele koha kätte. Võit finaalis Peeter Viigimetsa üle tuli 3:2. Kolmaski koht läks Tartusse - Andres Hõrak alistas noormängija Mikk Vaikla samuti tulemusega 3:2.

Üllatusi jagus ka viimasele etapile - selle eest hoolitses Dmitri Malõšev Valga LTKK-st. Kõigepealt võitis ta Margus Kaske 3:0 ning seejärel pidas tasavägise heitluse Mikk Vaiklaga, mille küll kaotas 2:3. Loodame Valga lauatennise-vägilasi näha Tartu karikasarjas ka tuleval hooajal.

Suur tänu kõigile osavõtjatele, treeneritele ja pealtvaatajatele - tänu Teile on lauatennise populaarsus Tartus viimase kahe aasta jooksul tublisti tõusnud. Erilised tänud ka abikohtunikule Meelis Pae'le, kes oli suureks abiks kogu hooaja jooksul.

Kohtumiseni Tartu karikasarjas hooajal 2012/2013

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1