Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Lauatennise MM: Eesti on maailma keskel

Naised mängisid MM'i viimased mängud Egitpuse ja Kreekaga.
Egiptusele kaotati 3-1. Suuremad šanssid kohtumises punkti tuua olid Olesja Ktechko'l, kes kaotas 2:3. Kohtumises Kreekaga tuli võtta samuti vastu kaotus, kuigi alguses mindi juhtima 2:0. Kõige rohkem oli oodata vajalikku võidupunkti Tatjana Tšistjakovalt, kuna tema vastaseks olnud kaitsemängija kaotas kindlalt Olesja Ketškole. Ootamatult jäi aga Tatjana kaotusseisu, kaotades lõpuks 0:3 (-4,-4,-10). Võrreldes Tatjanaga olid Olesja top-spinnid kiiremad ja vindisemad, ning kaitsja tõi tagasi vaid mõne üksiku rünnaku eeskäe alla. Et aga pall seisis kaitsjale sobivalt kauem mängus, sundis see Tatjanat tegema vigu nii lühidalt mängides kui ka rünnakutes.
Kokkuvõttes Eestile 44 koht 92 naistearvestuses osavõtnud riigi hulgas.

Mehed võitsid teistkordse kohtumise Liibanoniga 3:2. Aleksandr Smirnov tõi makismumi - 2 võitu ja Toomas Libene ühe võidu.
Viimaseks vastaseks kohamängus saadi Küpros. Viimastel Euroopa meistrivõistlustel Küprost võideti ja vastased olid hästi tuttavad. Smirnov võitis Küprose juuniormängijat Hristo Hristonovit. Libene kaotas Küprose esinumbrile Marios Yiangou'le 1-3 (-2,-8,9,-7). Ka Smirnov jäi hätta Yiangou'ga 1-3 (-7,-2,6,-8). Yiangou surus süstemaatiliselt peale oma stiili, kasutades rohkem ära võimalusi initistatiivi haaramiseks ning oli tops-topsi vastu tagantliinist kiirem ja kindlakäelisem.
Vallot Vainula võistlustel saadud jalavigastus leeveneb iga päevaga, kuid mõnda aega tuleb siiski mängimisest loobuda. Kohtumise tulemuseks jäi seega 3-1 Küprosele ja Eestile määras see 120 meeskonna hulgas 58 koha.

Peatreener Vallot Vainula lubadus viimase kohtumise lõppedes oli, et "kahe aasta pärast, järgmisetel võistkondlikel maailmamestrivõistlustel, me võidame palju rohkem mänge"!

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1