Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Vainula vigastatud, naised võitsid Leedut

Alagrupi viimased mängud ei olnud eestile edukad. Naised kaotasid Itaaliale 0:3. Võimalust mõne mängu võiduks ei tekkinud.

Mehed mänigisid tasavägiselt Dominikaani Vabariigiga. Oodatavalt tõi Dominikaanile 2 punkti Lin JU Libese ja Smirnovi vastu. Punkti tõid oma klassi vastaste vastu Smirnov ja Vainula. Vainula läks neljandas setis juhtima 10:5, olles settidega ees 2-1. Vastane tuli rühkis järgi 7-10 ja siis vigastas Vainula jalga, kaotades ka punkti. Vastane võttis veel kaks punkti, võrdsustades seisu 10:10. Vainula sai vaevu vigastatud jalga maha toetada. Punkt-punkti mängus riskides õnnestus Vainulal siiski raskes olukorras võita punktidega 13:11.
Otsustavat mängu mängis enast klass tugevama vastase vastu Toomas Libene ja tegi seda südilt. Enne viimast setti, seisul 2-2 oli kõik veel lahtine ja emmal kummal võistkonnal võimalus pääseda otse kolmanda divisjoni veerandfinaali. Viiendas setis alustas Dominikaanlane pidevalt rünnakuid esimesena, jättes Libese surve alla. Punktidega 11:8 libises võit 3-2 ja otsepääs veerandfinaali Dominikaani Vabariigile.

Naised alustasid peale alagruppe mängimist 37-48 kohale ja võitlemaks pääsu eest teise divisjoni püismise eest. Esimeses mängus alistati Leedu 3-1. Läti on tagapool ja seega "Balti meistrivõistlused" võidetud. Järgmine mäng toimub homme ühe tugevama Aafrika riigi - Egiptusega.

Meeste vastaseks teises etapis oli Malaisia ja teises etapis mängitakse maailmameistrivõistluste kohtadele 49-60. Kohtumistes jääb nüüd suuremat rolli võtma Toomas Libene, mängides kohtumises 2 mängu. Vainula jalavigastuse tõttu kolmandat asetust tegelikult kaasa ei mängi ja igat kohtumist alsutatakse tagaajajana seisult 0-1. Divisjoni võiduplaanid tuleb matta maha.

Malaisiale kaotati 2-3. Smirnov võitis kaks mängu ja Libesel ei õnnestunud ennast reitingujärgselt tugevamate vastu realiseerida. Kui tehnilliselt ja taktikaliselt ei olnud mängus vahet märgata, siis psühholoogiliselt ettevalmistuselt on vajalik veel arendada mimeid kompetentse. Kaotatud punkti üledramatiseerimine ja väiksem võime keskendu järgmisele punktile tegid pingelises mängus vahe sisse. Homme kohtuvad loosi tahtel mehed uuesti Liibanoniga.

Naiste teise etapi truniiritabel.
Meeste teise etapi truniirtabel

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1