Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Eesti koondis võttis osa Lithuanian Cadet & Mini Cadet Open võistlusest

15-17 juuni toimus Leedus, Vilniuses Lithuanian Cadet & Mini Cadet Open, millest võttis osa ka Eesti koondis. 

Eestit esindasid Arseni Farforovski, Madis Moos, Anastassia Melnikova, Vitalia Reinol ja treenerina Vallot Vainula.

Eesti poisid alustasid võistlust edukalt, alistades alagrupi esimeses mängus Norra kolmanda võistkonna tulemusega 3:0. Tüdrukud olid samuti võidukad, olles 3:0 paremuselt üle Leedu neljandast võistkonnast. Oma teises mängus alistasid tüdrukud 3:0 Venemaa kolmanda võistkonna ja seega võitsid oma alagrupi ära. Poisid oma teises mängus pidid tunnistama Ukraina teise võistkonna 3:0 paremust. Kolmanda mängu Valgevene noorte vastu meie kadetid võitsid seisuga 3:0. Sellega tagati alagrupi teine koht.

Laupäeval alustati võistkondlike finaaltabeliga ning Eesti noormeestel tuli vastamisi minna Norra esimese võistkonnaga ning mäng võideti tulemusega 3:1. Veerandfinaalis paraku kaotati Ukraina tugevaimale meeskonnale tulemusega 3:0. Eesti tüdrukud võtsid põhitabelis vastu Leedu teise võistkonna ning alistasid vastased 3:1. Poolfinaalis kohtuti Venemaa võistkonnaga ning kahjuks tuli vastu võtta 3:1 kaotus ja Eestile seega kolmas koht. Poisid jäid kohtadele 5-8.

Individuaal turniiril jäi Farforovski oma alagrupis kolmandaks ning mängis edasi lohutusturniiri, kus ta jõudis finaali, aga pidi tunnistama lätlase Daniels Kogansi 3:1 paremust. Madis Moos jäi alagrupis teiseks ning pääses põhitabelisse, kus esimeses voorus alistas 3:1 leeduka. Järgmises voorus näitas aga venelaste noormängija oma paremust ja Madis pidi leppima 3:0 kaotusega. Madisele sel turniirilt 9-16 koht.

Tüdrukutest kahjuks Melnikova alagrupis ühtegi vastast ei võitnud ning seega mängis edasi lohutusturniiri. Lohutusturniiril jõudis Melnikova finaali aga kahjuks võita seda turniiri ei õnnestunud ning vastu tuli võtta kaotus venelaselt 3:0. Vitalia Reinol alistas alagrupis kõik vastased ja pääses kindlalt põhitabelisse, kus vastaseks oli venelanna Murzina Margarita. Selle mängu Melnikova kaotas 3:0 ning seega jäi kohtadele 9-16.

 

Kõik tulemused leitavad siit: Kliki siia

Kõik Eesti mängijate tulemused leitavad alt poolt. 

PALJU ÕNNE!

ÜLAR NURMITS (33)
ROBERT PANKOV (13)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1