Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

RAHVUSVAHELINE TALLINN OPEN 02-03.06.2018

LAUPÄEV 02.06.2018

Korraldaja: LAUATENNISEKLUBI KALEV

Koht: Kristiine Spordihall, Forelli 12, Tallinn
ALGUS: kell 10.00 põhiturniir mehed, noored ja veteranid
ALGUS: kell 13.00 PÕHITURNIIR naised, noored ja veteranid
Osavõtumaks: 10,00 EUR-i
PÕHITURNIIR Võistlustele registreerimine e-mailile: aleksandr.kirpu@tammegymnaasium.ee NB! Viimane päev registeerimiseks on 30.05.18

Põhiturniir: Võistlussüsteem Mängitakse kahe miinuse süsteemis kõigi kohtade selgitamisega. Kõik kohtumised peetakse „parem viiest“ . Suure osavõtjte arvu korral mängitakse välja vaid 128 kohta . Tabelisse paigutatakse mängijad vastavalt Eesti kehtivale reitingule. Tabelisse paigutamisel ei arvestata klubilist kuuluvust. Välisvõistlejate paigutuse otsustab peakohtunik.

MEHED JA NAISED MÄNGIVAD ERALDI.

Eriarvestuse parimad selgitatakse üldise paremusjärjestuse alusel.
Auhindadeks: karikad, medalid ja auhinnakotid
• üldarvestuse kolme parimat naist ja meest
• kolm paremat nais-ja meesveterani (40+sündinud 1978 a. ja varem), (50+ sündinud 1968.a. ja varem), (60+ sündinud 1958.a. ja varem)
• parim nais-ja meesveteran (70+ sündinud 1948.a. ja varem)
• kolme parimat mees- ja naisjuunior (2000-2002)
• kolme parimat mees- ja naiskadetti (2003- 2005)
• kolme parimat mees- ja naisminikadetti (2006 ja hiljem)
• üldarvestuse parimat reitinguga 50+mängija,100+mängija, 200+mängija, 300+mängija ja 400+mängija
• üldarvestuse parimat välismängijat

Ükski osavõtja ei saa mitut auhinda

PÜHAPÄEV 03.06.2018 NOORTE TALLINN OPEN JA ALGAJATE LASTE TURNIIR

ALGUS: kell 10.00
Osavõtumaks: 10,00 EUR-i
Osavõtumaks: algajate turniir 7,00 EUR-i
Võistlustele registreerimine e-mailile: aleksandr.kirpu@tammegymnaasium.ee NB! Viimane päev registeerimiseks on 31.05.18 NB! REGISTEERIMISEL MÄRKIDA KAS ALGAJATE TURNIIR(LISAKS KLUBI SÜNNIAEG JA NIMI) VÕI NOORTE OPEN(LISAKS KLUBI JA SÜNNIAEG JA NIMI)

VÕISTLUSKLASSID JA SÜSTEEM: . ITTF-i reitinguturniiri SÜSTEEM (JUUNIORID, KADETID JA MINIKADETID) 3-4 alagrupid, milliste 1. ja 2. selgitavad võitja olümpiasüsteemis (üksmiinussüsteem); 3. ja 4. jäänud selgitavad lohutusturniiri võitja olümpiasüsteemis

JUUNIORID 2000-2002
KADETID 2003-2005
MINIKADETID 2006 JA NOOREM

Autasustamine : I - III kohale tulnuid võistlejaid autasustatakse KARIKA, RAHALISE AUHINNA JA KINKEKOTIGA.

ALGAJATE turniirist saavad osa võtta kõik need lapsed, kes ei oma reitingut ja mänginud vähem kui 3 aastat.
Mängud on kõik parem 3-st.
M9, N9 - poisid ja tüdrukud , kes on sündinud 2009 või hiljem
M11, N11 - poisid ja tüdrukud , kes on sündinud 2007 või hiljem
M13, N13 - poisid ja tüdrukud , kes on sündinud 2005 või hiljem
M15, N15 - poisid ja tüdrukud , kes on sündinud 2003 või hiljem
M17, N17 - poisid ja tüdrukud , kes on sündinud 2000 või hiljem

Autasustamine : Algajate turniiril: I - III kohale tulnuid võistlejaid autasustatakse medali ja auhinnaga.

PALJU ÕNNE!

RIIVO TOOMLA (73)
MARGIT TAMM (49)
AIGAR MÄNDMAA (39)
RAILI NURGA (13)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1