Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Suure-Jaani karikasarja V etapil võitis kõige suurema meepoti Mihkel Pae

Pühapäeval osales võistlusel 64 mängijat ja kõigil oli soov saada endale purgike Madis Mutso imemaitsvat mett.
Esmakordselt tuli sel hooajal võitjaks Mihkel Pae, kes alistas finaalis Aleksei Nikonorovi. Mihkel oli kogu võistluse heas hoos ning etapivõit veenev - terve päeva jooksul loovutas ta vastastele ainult 1 seti.

Suuremate viperusteta kulgenud Suure-Jaani karikasarja V etapil tekitas elevust Mart Luugi 22. asetus ning Mart Pae purunenud reket.

Segastel asjaoludel jättis Mart Luuk end registreerimata. Eksimus tuli ilmsiks alles siis, kui tabelid koostatud ning esimesed mängud juba mängitud. Kuna tabelis ei olnud ühtegi vaba kohta, sai Mart Luuk tabelisse peakohtuniku otsusel ühe kohaliku klubi mängija asemele. Nii tekkis võistluse käigus huvitavaid keerdkäike, mis õige asetuse korral poleks juhtunud – juba 4. ringis kohtusid Oskar Pukk ja Mart Luuk. Põnevuslahingu võitis Oskar seisuga 3:2. Mart ootas kannatlikult ning võttis magusa revanši pronksikohtumises, alistades Oskari 3:1. Liiga tihti kiputakse algasetust üle tähtsustama. Seekord elav tõestus, et mängib ikka mees, mitte asetus.

Mart Pael läks ostustavas mängus Ervins Svikisega seisul 2:2 reket katki. Korraldajad pakkusid Mardile asendusreketit ning spordimehelik Ervins oli reketi vahetusega nõus. 5. setis jõudis Mart isegi matšpallini, kuid pidi siiski Ervinsile alla vanduma. Ervinsi sõnul oli 5. sett hoopis teistsugune kui eelnevad 4. Päeva lõpuks harjus Mart võõra reketiga ära ning mängis välja tubli 11. koha.

Kohaliku klubi esindajatest mängis parima koha välja taaskord Kalev Sengbusch.

Suur tänu osalejatele ning Madis Mutsole auhindade eest.

Suure-Jaani karikasarja viimane ja otsustav etapp toimub 26. mail. Traditsiooniliselt on viimane etapp kogu hooaega kokkuvõttev sündmus, kus võistlusjärgse arutelu käigus on sündinud nii mõnigi tore mõte. Kohtumiseni Suure-Jaanis!

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1