Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Eesti lauatennisemeistrid on meestest Aleksandr Smirnov ja naistest Airi Avameri

Eesti lauatennisemeistrid on meestest Aleksandr Smirnov ja naistest Airi Avameri
Täna lõppesid Kristiine Spordihallis 77. Eesti meistrivõistlused, kus osales kokku 77 mängijat. Mõlemad mängupäevad olid põnevad ja täis mitmeid üllatusi, millele elas kaasa suurearvuline publik.
Eesti individuaalmängude meistrid 2018. aastal on meestest on Aleksandr Smirnov ja naistest Airi Avameri. Järgneb lühiintervjuu võitjatega

Kuidas tunne on?
Airi Avameri: Hea tunne oli, nagu võitjal ikka (naerdes).
Aleksandr: Võistlus oli raske, eriti finaalis. Olen tihti Vallotiga mänginud ja seetõttu oli raske. Pärast seti kaotamist läksin natuke närvi. Oluline koht oli 3 setis, kui tulin 10-7 kaotusseisust välja ja pärast seda tundsin, et võidan.

Mis tõi seekord võidu?
Airi: Kindlasti aitas kaasa, et olin füüsiliselt paremini mängudeks valmis. Pühendan kuldmedali vanaemale. Finaal on muidugi emotsionaalselt tunduvalt raskem, aga olin see aasta päris kindel. Natuke muidugi pabistasin.
Aleksandr: Valmistasin ennast Eesti MV-ks ette ja olin Saksamaal 1,5 nädalat. Tähtis oli ka motivatsioon, et võidan veelkord Eesti MV-l kulla. Lisaks motiveeris ka see, et Rein oli medalite osas mõnevõrra ees.

Kas selle aasta võit oli erilisem kui eelmise aasta oma?
Airi: See aasta oli erilisem sellepärast, et Eesti MV on EV100 pühendatud.
Aleksandr: Natuke oli, sest see oli 32 medal 100-l võistlustel. Tunne oli sama võrreldes eelneva aastaga ja vorm oli tugev. Ei olnud erilisemat tunnet.

Soovid veel, midagi lisada?
Airi: Olen tänulik oma klubile, kes valmistas mind ette moraalselt ja aitas kogu teekonna läbida. Lisaks olen tänulik paarilistele - Vallotile ja pisikesel Alinale, kes suutis nii hästi suuremate vastu mängida.
Aleksandr: Meeldis kuidas mängis Mart Luuk. Proovis nii palju elemente ja erinevaid variante kuidas mängida. Mängis nii vabalt.
Noortele soovitaksin rohkem füüsiliselt ettevalmist ja tööd teha ning välismaale laagrisse sõita.

Meespaarismängus võidutsesid Vallot Vainula ja Aleksandr Smirnov ning naispaarismängus Karina Grigorjan ja Valeria Sarycheva. Segapaarismängus võitsid Vallot Vainula ja Airi Avameri.
Meistrivõistluste jätkuvat head taset ja konkurentsi näitas see, et sellel aastal oli mitmes võistlusklassid palju uusi võitjaid ja uusi medaliste. Hea meel on tõdeda, et noori tuleb peale. Ühe suurima üllatuse valmistasid seekordsetel MV-l naiste paarismängus Karina Grigorjan ja Valeria Sarycheva, kes võitsid 3:1 Airi Avameri ja Alina Jagnenkovat.

Kõik tulemused ja mängud on leitavad kodulehel
Fotogaleriid asuvad Facebookis https://www.facebook.com/lauatenniseliit/

Eesti Lauatenniseliit tänab omalt poolt – peakohtunike ja kohtunike, fotograafi, Kristiine spordihalli, Tabletennis11 ja Eesti Olümpiakomiteed

Kõik tulemused:
Meesüksikmängu tulemused
1 Aleksandr Smirnov
2 Vallot Vainula
3 Toomas Libene
3 Sergei Petrov

Naisüksikmängu tulemused
1 Airi Avameri
2 Kätlin Latt
3 Reelica Hanson
3 Liidia Andreeva

Meespaarismängu tulemused
1 Vallot Vainula – Aleksandr Smirnov
2 Toomas Libene – Rivo Saaremäe
3 Mart Luuk – Oskar Pukk
3 Maksim Vuhka – Vladimir Petrov

Naispaarismängu tulemused
1 Karina Grigorjan – Valeria Sarycheva
2 Alina Jagnenkova – Airi Avameri
3 Liidia Andreeva – Anastassia Melnikova
3 Kätlin Latt – Reelica Hanson

Segapaarismängu tulemused
1 Vallot Vainula – Airi Avameri
2 Rivo Saaremäe – Reelica Hanson
3 Aleksandr Smirnov – Kätlin Latt
3 Toomas Libene – Liidia Andreeva

Kõik võistluste tabelid asuvad - www.lauatennis.ee/web/node/1633

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1