TOETAJAD

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Valeria Petrova - esimest korda Eesti meister naiste üksikmängus

Eesti individuaalsete meistrivõistluste teine päev tõi juurde uusi Eesti lauatennisemeistreid ja tõi esimesi väärtuslikke medaleid teistelegi tegijatele.

Magusaima võidu noppis Valeria Petrova, alistades (4-3) Eesti meistrivõistluste naisüksikmängu võitja tiitlit  9 korda enda käes hoidnud Tatjana Tsistjakova. Treener ja isa Vladimir Petrovi sõnul ei osanud nad sellist tulemust veel oodata. Valeria ei ole varem Tatjanat võitnud! Viiendas setis juhtis Valeria punktidega Tatjana vastu 8-4,  Tatjana tuli järgi, võrdsustas seisu 8-8, läks juhtima 9-8, kuid viimased punktid läksid Valeriale. Ilmselt peeti nende meistrivõistluste üks pikemaid ja agressiivsemid pallivahetusi just selles matšis.
Kolmandat kohta jäid jagama Olesja Ketsko ja Marina Sirel.

Meeste turniiri võitis Aleksandr Smirnov, alistades Vallot Vainula 4-0. Esimesed setid olid mõlemapoolselt võitluslikud, kuid setivõidust jäi eelmise aaste meistril Vainulal alati natuke puudu. Kahes viimases setis "flippas" või lükkas Smirnov eksimatult Vainula lühikesi serve ning mängis ehk ka kiiremas tempos, mistõttu keeras kohtunik just tema punkte rohkem edasi. Seekord siis Smirnov peal ja Vainul all. Eesti meistrivõistluste üksikmängu võite on aastate jooksul kogunenud Smirnovile seitse ja Vainulale viis.
Kolmandat kohta jagasid Toomas Libene ja Lauri Laane. Mõlemale on need esmakordsed medalid Eesti meistrivõistluste üksikmängust.

Meespaari võitsid Vallot Vainula-Aleksei Nokonorov alistades Lauri Laane - Aleksandr Makarovi 3-0. Aleksei Nokonorovile oli see esmakordne Eesti meistri tiitel. Kolmanda koha saavutasid paarid Sergei Danilov - Artjom Putškov ja Vladimir Petrov-Aleksandr Lušin.

Naispaari finaalis alistasid Tatjana Tšitjakova- Karin Lindmäe Valeria Petrova-Olesja Ketško 3-0 ja kolmandat kohta jäid jagama paarid Karmen Kozma-Kristina Ševtsova ning Kätlin Latt - Marina Sirel.

Esikohale pjedestaalil segapaarismängus asusid Tatja Tsistjakova-Aleksandr Smirnov, kes mängisid finaalmängus üle Olesja Ketško-Toomas Libene 3-0. Kolmandad kohad kuulusid isadele-tütardele ehk Rein ja Karin Lindmäele ning Vladimir ja Valeria Petrovidele.