Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Euroopa noorte MV on lõppenud

Euroopa noorte MV Zagrebis on lõppenud ja Eesti noorte koondis on taas tagasi kodumaal.
Viimased uudised edastasime, kui Airi Avameril seisis veel ees kohtumine Xuan Xu Zhangiga ( ESP ), seda siis 16. parema hulgas.
Kahjuks tuli selles kohtumises Airil vastu võtta kaotus 2:4, kuid kohtumine ei olnud kerge ja lihtsalt vastasele see võit ei tulnud. Kuuenda seti kaotas Airi seisuga 10:12, mis tähendab seda, et viigiseis polnud kaugel ning otsustava seti tulemus oleks juba puhas spekulatsioon. Juunioride neidude individuaalturniiril oli kokku 143 osalejat.
Koht Euroopa parema 16 hulgas on suurepärane tulemus - soovime Airi Avamerile veel kord palju õnne!

Sellel aastal oli Euroopa noorte MV Zagrebis osavõtjaid 46.erinevast riigist.
Juunioride noormeeste võistkondi osales sellel aastal 41. Meie meeskond kooseisus Artjom Hiisku, Aaro Õismets, Rainer Valo tuli 36.kohale.
Tugevaim tulemus Eesti noorte võistkondadest on ette näidata juunioride neidude võistkonnal ( Airi Avameri, Reelica Hanson, Anita Lissovenko ), kes saavutasid 38. võsitkonna hulgast 22.koha.
Kadettide poiste võistkond koosseisus Mart Luuk, Stanislav Strogov, Maksim Vuhka tuli kohale 32. Meeskondi selles võsitlusklassis oli kokku 40.
Kadettide tüdrukute võistkonna koosseisu kuulusid Karina Grigorjan ja Sofia Geroiskaja. Tulemuseks 26.koht osalenud 33. võistkonna hulgast.

Nagu ikka oli põnevaid mänge palju.
Võistluste kodulehel on üleval kõik mängude tulemused - http://eyc2016.com/results/
Antud lehel saab tulemusi vaadata vastavalt soovile kas võistlusklassi, mängija või võistkonna põhiselt.

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1