Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Airi Avameri Euroopa noorte MV juuniorite indiv.turniiril 16 hulgas!

Täna tegi Euroopa noorte MV supermängu Airi Avameri!
Jõudes individuaalvõistluselt 32 parema hulka oli  Airi vastaseks täna  Luisa Sager ( GER ), kes 4.juuli seisuga omab ETTU juuniorite neidude reitingu 11.kohta.
Esimese seti võitis Airi suhteliselt kindlalt 11:6  Teine sett mängiti juba punkt-punktis ning võit läks vastasele 16:14. Kolmas ja neljas sett pingelises mängus taas Airile vastavalt 13:11 ja 11:8. Tundus juba, et kohtumine on Airi Avameril võidetud, kuid ei - kaks järgmist setti võttis vastane 11:8 ja 11:9 ning jäänud oli veel otsustav sett. Otsustavas setis mängiti algus küll punk-punktis kuid siis võitis Airi suhteliselt kindlalt 11:7.  Peatreener Vallot Vainula sõnul oleks kohtumine võinud lõppeda ka seisuga 4:0 Airi kasuks. Seekord saime siiski kaasaelada seitmele tasavägisele setile.
Soovime palju õnne suurepärase tulemuse puhul Airi Avamerile, treener Vladimir Petrovile ja peatreener Vallot Vainulale!

Homme võistleb Airi Avameri juba individuaalturniiri 16 parema juuniori hulgas, vastaseks Xuan Xu, Zhang ( ESP ), kelle reitingu koht ETTU juuniorite neidude reitingutabelis on  8. Võrdluseks olgu öeldud, et Airi Avameri koht antud reitingus on 44.
Kohtumine toimub kohaliku aja järgi kell 15:15 laual nr.7.  Kuigi kohtumist otseülekandes ei näidata, saab siiski reaalajas Airile kaasa elada jälgides tulemusi reaalajas - http://eyc2016.com/results/ valides Live Ticker
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1