Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Euroopa noorte MV, Zagreb 8.-17.juuli

TULEMUSED ! Iga päeva kohta leiab detailsed tulemused siit - http://eyc2016.com/results/
 
Homme algab Horvaatias, Zagrebis Euroopa noorte EM. Eestit esidavad juunioritest noormeestest Artjom Hiisku, Aaro Õismets ja Rainer Valo, juunioritest neidudest Airi Avameri, Anita Lissovenko ja Reelica Hanson.
Kadettidest poistest esindavad Eestit Stanislav Strogov, Mart Luuk ja Maksim Vuhka ning tüdrukutest Karina Grigorjan ja Sofia Geroiskaja. Noori juhendavad koondise peatreener Vallot Vainula ning teise treenerina Liidia Andreeva.
Kellega ja millistes alagruppides mängime on näha juuresolevatest tabelitest.

Homme , esimesel mängupäeval on esimene kohtumine juunioritel poistel Ukraina noormeestega. Kohtumine toimub kohaliku aja järgi kell 9:00 laual nr.2, mida ka otse ülekantakse. http://www.laola1.tv/en-int/livestream/european-youth-championships-tabl...
Samal ajal kohtuvad meie kadetid poisid Israeli võistkonnaga, kahjuks seda kohtumist otsepildis ei näe.
Samuti kell 9:00 alustavad meie kadetid tüdrukud, vastaseks Leedu kadetid.
Esimese ja teise mängupäeva ajakava leiate siit - http://www.ettu.org/?proxy=redaktion/Competitions/European_Youth_Champio...

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1