Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

ELTL Laste GP finaal Aseris 14.05.2016

Laupäeval 14. mail 2016 toimus selle hooaja viimane ELTL Stiga Laste GP etapp.
Võistlusel osales 107 lauatennist harrastavat last Eestist, Lätist ja Leedust.
TULEMUSED / RESULTS
 
Etapi esikolmikud:
Poisid sündinud 2001-2002 (M15) 
1.  Stanislav STROGOV (Narova)
2.  Mart LUUK (Pärnu LTK Vint-90)
3.  Oskar PUKK (Tartu SS Kalev)
 
Tüdrukud sündinud 2001-2002 (N15) 
1.  Sofia Viktoria GEROISKAJA (Maardu LTK)
2.  Karina GRIGORJAN (Maardu LTK)
3.  Alina JAGNENKOVA (Maardu LTK)
 
Poisid sündinud 2003-2004 (M13) 
1.  Ken TALPAS-TALTSEPP (Pärnu LTK Vint-90)
2.  Arseni FARFOROVSKI (Narova)
3.  Daniels KOGANS (Läti)
 
Tüdrukud sündinud 2003-2004 (N13) 
1.  Adelina ZULFUKAROVA (Rakvere Pinx)
2.  Kristina ANDREJEVA (Aseri SK)
3.  Anastassia MELNIKOVA (Narova)
 
Poisid sündinud 2005-2006 (M11) 
1.  Seva DOROFEJEV (Narova)
2.  Artjom ANTIPIN (Narova)
3.  Markkos PUKK (Tartu SS Kalev)
 
Tüdrukud sündinud 2005-2006 (N11) 
1.  Medeinė STANKEVIČIŪTĖ (LEEDU)
2.  Jekaterina TIITS (Narova)
3.  Kristina VASSILJEVA (Narova)
 
Poisid sündinud 2007-... (M9) 
1.  Jan Kenneth TOMING (LTK Kalev)
2.  Konstantin SOKOLOV (Narova)
3.  Ivan BRAGIN (Maardu LTK)
 
Tüdrukud sündinud 2007-... (N9) 
1.  Medeinė STANKEVIČIŪTĖ (Leedu)
2.  Jorune KOŽEMIAKINAITĖ (Leedu)
3.  Maria ŽAVRONKOVA (Narova)
 
Esikolmikud kokkuvõttes:
Poisid sündinud 2001-2002 (M15) 
1.  Stanislav STROGOV (Narova)
2.  Mart LUUK (Pärnu LTK Vint-90)
3.  Oskar PUKK (Tartu SS Kalev)
 
Tüdrukud sündinud 2001-2002 (N15) 
1.  Sofia Viktoria GEROISKAJA (Maardu LTK)
2.  Karina GRIGORJAN (Maardu LTK)
3.  Sirli ROOSVE (Tln Nõmme SK)
 
Poisid sündinud 2003-2004 (M13) 
1.  Ken TALPAS-TALTSEPP (Pärnu LTK Vint-90)
2.  Arseni FARFOROVSKI (Narova)
3.  Martin PENEK (Aseri SK)
 
Tüdrukud sündinud 2003-2004 (N13) 
1.  Vitalia REINOL (Narova)
2.  Kristina ANDREJEVA (Aseri SK)
3.  Adelina ZULFUKAROVA (Rakvere Pinx)
 
Poisid sündinud 2005-2006 (M11) 
1.  Markkos PUKK (Tartu SS Kalev)
2.  Seva DOROFEJEV (Narova)
3.  Artjom ANTIPIN (Narova)
 
Tüdrukud sündinud 2005-2006 (N11) 
1.  Jekaterina TIITS (Narova)
2.  Raili NURGA (Rakvere SK)
3.  Kristina VASSILJEVA (Narova)
 
Poisid sündinud 2007-... (M9) 
1.  Jan Kenneth TOMING (LTK Kalev)
2.  Ivan BRAGIN (Maardu LTK)
3.  Konstantin SOKOLOV (Narova)
 
Tüdrukud sündinud 2007-... (N9) 
1.  Medeinė STANKEVIČIŪTĖ (Leedu)
2.  Jorune KOŽEMIAKINAITĖ (Leedu)
3.  Maria ŽAVRONKOVA (Narova)
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1