Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Veateade

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters funktsioonis drupal_get_feeds() (rida 394 / /www/apache/domains/www.lauatennis.ee/htdocs/web/includes/common.inc).

Sa oled siin

Tartu Lahtised Koolidevahelised Meistrivõistlused lauatennises

 
Tartu Lahtised koolidevahelised MV lauatennises võistkondadele 2016.
 
Võistlused toimusid 1. aprillil Tartu Turu 8 uues saalis kell 15.00-19.30. Osa võttis 9 gümnaasiumi võistkonda, 8 6.-9.klassi võistkonda ja 7 1.-5 klassi võistkonda.
1.-5. klass:
1. Variku Kool (Aapo Põder, Aaro Põder, Sten Kahu)
2. Ülenurme G. I (Hans Krisatjan Allabert, Kasper Suur, Kristjan Sarja, Eliisa Allabert)
3. Ülenurme G. II ( Triin Seppo, Siim Seppo, Hendrik Jaks, Rebecca Paas)
4. M.Härma G. I (Miia Helen Merilo, Lauri sarap, Annabel Sööt)
5.-7. koht Descartesi Kool (Romet Trommel, Kelly Pedak, Diana Alliksaar)
Reiniku Kool I (Gert Arne Rattasepp, Rene Sorksep, Andri Daniel Navi)
Reiniku Kool  II ( Ott Johannes Valge, Aksel Aigro, Joosep Kivimets)
6.-9. klass
1. Ülenurme G. (Oskar Pukk, Markkos Pukk, Markos Laasikl)
2. Tamme Kool ( Ian Lauk, Rando Vaikmäe, Martin Siiman, Parvin Tiks)
3. M.Härma G. ( Karl Paul  Parmakson, Tanel Tammik, Ekke Jaak Valge)
4. Kivilinn/Hansa Kool (Lauri Leppik, Kasper Kaljuste, Sten saare)
5. Tartu Waldorfgümnaasium (Renee Oras, Markko Kütt, Jako Iva, Kaspar Pedaja)
6. Descartesi Kool (Raido Kevend, AlisaSavostkina, Hanna Pool)
7. Ülenurme G II (Artur Tamm, Karel Udras, Hendrik Treufeldt)
8. Katoliku Kool ( Lauri Verlinn, Kaur Käämre, Oskar Piik, Breca Borga)
Gümnaasiumid 
1. Nõo Reaalgümnaasium (Mihkel Pae, Rainer Valo, Romet Martjan)
2.Kutsehariduskeskus (Riivo Rivisaar, Marek Haljasoks)
3. Treffneri Gümnaasium ( Sander Kotkas, Märten Aardevälja, Robert Varik)
4. Põltsamaa ÜG (Marko Uusküla, Artam Kivisild, Janar Maiste)
5. -6. Tamme I (Karl Renno, Indrek Haldma, Edith Varb)
          Tamme II ( Eliise-Johanna Reedi, Carl Johannes Kinnunen, Martti Teder, Markkus Päll)
7. Annelinna  G.II (Edgar Samsonov, Ilja Kodar, Aleksander Jaroševits)
7.-8. Petersoni G (Kerstin Kingo, Karl Liivakant, Rando Mõim)
Annelinna G. I ( Kristjan Singh, Andrei Novik, Eduard Prihhodko)
 
 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1