Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Tee omale konto ELTL veebi ja ..

..saad kirjutada foorumisse ja kommenteerida sisu ja lisada oma tähelepanekuid.
Lähipäevadel on võimalik alustada ELTL parimate hääletamisega.

Kasutajakontode loomine võimaldab luua mitmeid personaliseeritud infoteenuseid ELTL liikmesklubide liikmetele.

Kasutajakonto tegemiseks peab ennast ID kaartiga identifitseerima. Hiljem ei ole ID kaarti veebi sisselogimiseks vaja. ID kaardilt loetakse nimi ja isikukood, mida kasutatakse kasutajakonto tegemiseks. Samuti täiendatakse isikukoodi ja sünnipäevaga andmeid ELTL andmebaasis. Konto aktiveerimsieks saadetakse kiri teie poolt määratud e-posti aadressile.

Kuna ELTL teenusepakkuja server, mis maili välja saadab on hiljuti juhuslikult sattunud mõne kliendi tõttu rämpspostitajana musta nimekrirja, siis kõik ei pruugi e-kirja koheselt kätte saaada. Saadan neile personaalselt. Probleeme võib esineda ka Chrome veebilehitsejaga, mis ei pruugi ELTL veebilehte õigesti interpreteerida.

Kui ELTL andmebaasis on isik kirjutatud mõne vale tähega (N: Š=SH, Ž=ZH vms) võrreldes ID-kaardil olevaga ja isikukood puudub, siis annab veateate ja peab saatma Marko Männik'ule vastavasisulise e-kirja. Samuti võidakse anda veateade, kui leitakse samanimeline isik, kuid erinevate sünniaastaga. Sellisel juhul luuakse konto käsitsi administraatori poolt.
ID- kaardi kasutamine võimaldab ELTL andmebaasi täpsustada ja edaspid vaadata/muuta oma andmeid ELTL baasis.

Konto tegemiseks vali vasakult menüüst "LOO KONTO"  või kliki lingil http://www.lauatennis.ee/web/node/95 ja jälgi juhiseid ekraanil.

 

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1