Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

KLUBI_UUDIS

XIV Viru-Nigula karikasarja VI etapp Aseris 17.03.2019.

Sellel pühapäeval,17.03.2019,toimub XIV Viru-Nigula karikasarja VI ehk eelviimane etapp.

Täitsa eraldi sari paralleelselt on noortele 2007 ja hiljem sündinutele,kus poisid ja tüdrukud mängivad kõik koos,aga arvestus on eraldi.

Rahvapinksi 8.etapi tulemused

Rahvapinksi 8.etapi tulemused leitavad siit: 

Klass 400 (70 osalejat)

1. Marek Pommer

2. Hainer Õunapuu

3. Toomas Riive

Parim naine Aire Kurgpõld

Parim noor Tanel Toomla

Klass 200 (36 osalejat)

Esmaspäeval oli parim Artjom Putškov

Esmaspäeval toimunud TalTech lauatenniseturniiril osales 23 mängijat.

Tulemused:

1. Artjom Putškov

2. Sergei Danilov

3. Krister Erik Etulaid

 

Järgmisel esmaspäeval juba harrastajate turniir.

Airi Avameri alustas U21 Euroopa Meistrivõistlusi võiduga

Täna algasid Portugalis U21 Euroopa Meistrivõistlused, kus Eestit esindab Airi Avameri. 

XV Balti veteranide MV Leedus / TULEMUSED!

Sellel aastal 13.- 14.aprillil toimuvad XV Balti veteranide MV Pienais, Leedus

Võistluste juht Eugenijus Jafimovas Tel. : +370 686 61743

E-mail : eugenijus.jafimovas@gmail.com

Vt. juhend uudise lisas.

Eesti Veteranide Meistrivõistluste tulemused

Eesti Veteranide Meistrivõistluste  tulemused

M40

1.Artjom Putškov

2.Kristjan Kant

3.Taavi Raidmets

M50

1.Vladimir Petrov

2.Antti Luigemaa

3.Dmitri Lett

M55

Karikasarjade "hunt" Nikonorov andis seekord järele

Manniks.Com karikasaja 2 etapi finaalmängus kohtusid Aleksei Nikonorov ja Erik Lindmäe. Lindmäe võitis 3-2 ja see oli kindlasti magus võit, sest viimati õnnestus tal Nikonorov üle kavaldada  2015 a sügisesel.

35. Sakala karikasarja 5. etapi tulemused / Kaitseliidu MV

Pühapäeval 24. veebruaril 2019 toimus 35. Sakala karikasarja 5. etapp. Mille raames peeti ka Kaitseliidu MV.

Võistlusel osales 78 mängijat.

Manniks.Com karikasarja II etapp laupäeval 23.02.2019

Tere lauatennisesõbrad!

Mul on teid heameel kutsuda võistlema meistri- ja rahvaklassis, Manniks.Com karikasarja II etapile:

Asukoht: Puuvilla 19a, Tallinn

Aeg:   23.02.2019 (L)

23.02.2019 Narvas juunioride MV, TULEMUSED

Stanislav Strogov ja Anastassija Melnikova absoluutsed meistrid, mõlemad LTK Narova.

Noormehed

1. Stanislav Strogov  LTK Narova

2. Mart Luuk  VINT 90

3. Oskar Pukk  Tartu SS Kalev

Neiud

1. Anastassija Melnikova  LTK Narova

Lehed

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1