Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

ELTL_UUDIS

NETU 2019 Haapsalu 26.-28.06.2019

Otse ülekanne NETU noorte MV saate näha aadressil: otse.minurada.ee, Live stream you can see every day 26.-28.june 9:00-21:00. Osaleb seitse riiki: Island, Taani, Norra, Soome, Leedu, Läti ja Eesti kokku 71 lauatennisistiga. Peakohtunik on Madis Koit IU, võistluste pealik Heikki Sool IU.

Jälgi ITTF Euroopa MV mänge DelfiTV-s

Kohe algab ITTF European Championships Stage 2. Võimalik on jälgida Eesti mänge ka DelfiTv-st!

Elame omadele kaasa!

Link mängudele - https://tv.delfi.ee/live/#

ELTL Laste Gp 5. etapp Pärnu-Jaagupis tulemused

Laste Gp 5 etapp toimus 16.03 Pärnu-Jaagupi spordikeskuses.

Kohal oli ülikorralik 135 pealine noorte lauatennisistide seltskond.

Lisatud auhinnatud mängijate tabel.

Vanusegruppide tabelid lisatud.

Üldkokkuvõte esmapäeva õhtuks.

Täname kõiki tulijaid!

Eesti Individuaalsed Meistrivõistlused 2019 / Lisatud tulemused

Eesti Individuaalsed Meistrivõistlused on lõppenud.

Tulemused:

Mehed

1. Vallot Vainula (Pärnu LTK Vint-90)

2. Aleksandr Smirnov (LTK Kalev)

3. Oskar Pukk (Tartu SS Kalev)

3. Stanislav Strogov (LTK Narova)

Eesti noorte individuaalsed 2019. a meistrivõistlused kadettide vanuseklassis

Laupäeval 9. veebruaril 2019 toimusid Rakveres Eesti noorte individuaalsed lauatennise meistrivõistlused kadettide vanuseklassis.

Osales 55 mängijat.

Eesti noorte individuaalsed 2019. a meistrivõistlused minikadettide vanuseklassis

Laupäeval 2. veebruaril 2019 toimusid Aseris Eesti noorte meistrivõistlused minikadettide vanuseklassis.

Võistluses osales 35 noormängijat.

BALTECO Eesti võistkondlikud meistrivõistlused lauatennises 2018-19, 3. mängupäeva tulemused

Laupäeval 26. jaanuaril 2019 toimus Balteco Eesti võistkondlike meistrivõistluste 3. mängupäev.

Kõrgliiga, naiskonnad, 1. ja 2. liiga mängisid Tallinnas.

3. , 4. ja 5. liiga Suure-Jaanis.

LISATUD TULEMUSED

ELTL STIGA Laste GP 2018/2019 - 4. etapp

Laupäeval 5. jaanuaril 2019 toimus ELTL Stiga Laste GP 4. etapp Viljandis / ESRO auhinnavõistlused.

Võistlusel osales 124 mängijat Eestist, Venemaalt, Lätist ja Leedust. LISATUD TULEMUSED/ RESULTS

Lehed

PALJU ÕNNE!

MARTIN PRINTSMANN (21)
ALIN HEISAAR (15)
ARTUR YALONETSKY (13)
THOR LEMBIT KAJAR (10)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1