Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Kasutaja VLADIMIR PETROV ajaveeb

Eesti Noorte TOP 8 juuniorid ja minikadetid 04.05.2019 Narvas, tulemused

Noormehed

1, Strogov Stanislav  LTK Narova

2. Luuk Mart  Pärnu Vint 90

3. Farforovski Arseni  LTK Narova

 

Neiud

1. Reinol Vitalia  LTK Narova

2. Geroiskaja Sofia-Viktoria  LTK Kalev

3. Melnikova Anastassija  LTK Narova

 

23.02.2019 Narvas juunioride MV, TULEMUSED

Stanislav Strogov ja Anastassija Melnikova absoluutsed meistrid, mõlemad LTK Narova.

Noormehed

1. Stanislav Strogov  LTK Narova

2. Mart Luuk  VINT 90

3. Oskar Pukk  Tartu SS Kalev

Neiud

1. Anastassija Melnikova  LTK Narova

15.12.2018 Romani Vassiljevi mälestusvõistlused, tulemused. 16.12.201 ELTL Laste GP 3 etapp, tulemused

 

Pühapäeval 16. detsembril 2018 ELTL Stiga Laste GP etapp Narvas. Algus kell 11:00

Registreerimine kuni 13.12.2018.

Tulemused Eesti noorte TOP 8 Juuniorid ja minikadetid 13.05.2018 Narvas

Juuniorid

1. Mart Luuk Vint 90 Pärnu
2. Stanislav Strogov LTK Narova
3. Oskar Pukk Tartu SS Kalev

Neiud

1. Anastassia Melnikova LTK Narova
2. Karina Grigorjan LTK Maardu
3. Vitalia Reinol LTK Narova

Poisid

Tulemused Eesti noorte minikadettide MV 21.01.2018 Narvas

Tüdrukud

1. Arina Litvinova LTK Narova
2. Maria Zavronkova LTK Narova
3. Sofia Petrova LTK Narova

Poisid

1. Markkos Pukk Tartu SS Kalev Tartu
2. Artjom Amberg LTK Narova
3. Jan Kennet Toming LTK Kalev Tallinn

Eesti noorte juunioride võistkondlikud MV 07.10.2017 Narvas, tulemused

Noormehed

1 Koht Tartu SS Kalev

2 Koht LTK Narova 1

3 Koht LTK Vint 90 Pärnu

Neiud

1 Koht LTK Narova 1

2 Koht LTK Maardu

3 Koht LTK Nõmme

30.04.2017 Narvas Eesti noorte kadettide TOP-8. TULEMUSED

Tüdrukud
1. Vitalia Reinol   LTK Narova
2. Anastassia Melnikova   LTK Narova
3. Sofia-Viktoria Geroiskaja  LTK Kalev Tallinn
 
Poisid

Eesti noorte individuaalsed MV 2017 - juuniorid

Pühapäeval 19. veebruaril 2017 toimusid Narvas Eesti noorte individuaalsed 2017. a meistrivõistlused juunioride vanuseklassis.
Võistlusel osales 48 noormängijat.

17.12.2016 Narvas ELTL Karikasari II etapp "Romani Vassiljevi mälestusvõistlused" 18.12.2016 ELTL Laste GP tulemused

Esikolmik 17.12.2016

1. Saveljev Aleksandr S-Peterburg
2. Savinski Aleksandr S-Peterburg
3. Lušin Aleksandr  Maardu LTK

1. Avameri Airi   Maardu LTK
2. Tšistjakova Tatjana Aseri SK
3. Andreeva Liidia  LTK Narova
18.12.2016

Tulemused Eesti kadettide individuaalsed meistrivõistlused 07.02 Narvas

Eesti kadettide individuaalsed meistrivõistlused toimuvad 7. veeburaril Narva Lauatennisesaalis (Puskini 25 b) algusega kell 11.00.
Registreerimine teha e-posti aadressile registreeri@lauatennis.ee ning registreerimine kestab kuni 04.02.

Lehed

PALJU ÕNNE!

JAAN SINISAAR (70)
OLEG SAFONOV (58)
VERONIKA KORNIJENKO (15)
ALEKSANDRA SPITSÕNA (14)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1