Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

Sa oled siin

Kasutaja MARGIT TAMM ajaveeb

Euroopa kvalifikatsiooniturniiri kohtumine Eesti vs Rootsi 13.detsembril

Eesti meeskond kohtub Rootsi meeskonnaga teisipäeval, 13.detsembril Kristiine Spordihallis kell 18:30
 
Eesti peatreeneril on seekord üle hulga aja erinevaid võimalusi komplekteerida meeskond.

Tähelepanu! Muudatused alates 01.oktoobrist.2019!

Juhime tähelepanu augustikuu juhatuse koosolekul tehtud otsustele

ELTL kalendrit puudutavad juhatuse otsused

•             Kõik reitinguvõistlused peavad olema ELTL kalendris alates 1.oktoober

Eesti - Soome maavõistluse võit läks Soome!

Eesti - Soome maavõistlus on selleks korraks läbi.
Tuliseid lahinguid peeti 11 võistlusklassis. 
Eesti kõik naiskonnad tõid võidud koju, kuid meeskondadel kahjuks nii hästi ei läinud ning kokkuvõttes kaotasime maavõistluse seisuga 4 : 7

Eesti - Soome veteranide maavõistlus

Reedel 6.septembril toimub Tallinnas, Kristiine Spordihallis ( Forelli 12 ) traditsiooniline Eesti - Soome veteranide maavõistlus. Võistluse algus kell 16:00

15. Euro Mini Champs / Schiltigheim

Nädalavahetusel olid võistlustules meie noorimad mängijad, kui Schiltigheimis ( Strasbourgi lähistel ) toimus 15. Euro Mini Champs.

Balti meister - Airi Avameri!

Möödunud nädalavahetusel toimusid Leedus, Joniškis Balti MV lauatennises.
Eestit esindas meeskond koosseisus Oskar Pukk, Stanislav Strogov, Artjom Hiisku ning mängiv treener Vallot Vainula. Naiskonnas kaitsesid Eesti au Vitalia Reinol, Reelica Hanson ning Airi Avameri.

Pärnu avab hooaja 8. septembril linna lahtiste meistrivõistlustega

Pärnu linna 2019. aasta lahtised lauatennise meistrivõistlused viiakse läbi 8. septembril 2019  algusega kell 10 Paikuse spordikeskuses.

Lahkus Igor Solopov

Meie hulgast on lahkunud lauatennise talent ja suurmängija Igor Solopov.

Antti Luigemaa Valgevene meister!

Minski külje all kuulsas laskesuusakeskuses Raubitšis peeti 18. korda Valgevene lahtisi veteranide lauatennisemeistrivõistlusi ja esmakordselt osales seal ka eestlasi. 11 Eesti mängijast kolm said oma või ka nooremas vanuseklassis finaalringi.

Eesti Noorte TOP 8 osalejate nimekiri ( juuniorid ja minikadetid ) Nimekirjad seisuga 03.05.2019

Laupäeval 4.mail toimub algusega kell 11:00 Narvas, Fama tn. 2, võistlus Eesti Noorte TOP 8 ( juuniorid ja minikadetid ).
Võistluste kohtunik Vladimir Petrov  tel.+372 56907069.

Eesti Noorte TOP 8 osalejate nimekiri ( kadetid ) Nimekiri seisuga 5.04.2019 kell 14:15

Laupäeval 6.aprillil toimub Aseris võistlus Eesti Noorte TOP 8 ( kadetid ) Võistluse algus kell 11:00.
Võistluse kohtunik Riho Kutsar / kontakt Kaire Kutsar tel.+372 5072198.

Veteranide Minski-reis läheb lukku 20. märtsil

Eesti veteranidel on võimalus võistelda suurturniiril Minskis.

Registreerida saab veel kuni 20.märtsini.

Info Enn Hallik'ult - ennhallik@gmail.com

XV Balti veteranide MV Leedus / TULEMUSED!

Sellel aastal 13.- 14.aprillil toimuvad XV Balti veteranide MV Pienais, Leedus

Võistluste juht Eugenijus Jafimovas Tel. : +370 686 61743

E-mail : eugenijus.jafimovas@gmail.com

Vt. juhend uudise lisas.

TÄHELEPANU, klubitud veteran-, täiskasvanud ja noorsportlased!

Seoses suunaga kõik klubitud klubidesse oleme avanud klubidele ja mängijatele kõik võimalused juba veebruari kuus liituda klubitutel mängijatel soovitud klubiga.

Lehed

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1