Avaleht

TOETAJAD

   

GOOGLE REKLAAM

EV100 Eesti Individuaalsed Meistrivõistlused 2018

Eesti Individuaalsed Meistrivõistlused toimuvad 03-04.03.2018 Kristiine Spordihallis (Forelli 12)

Registreerimine lõppeb 23.02.2018

34. Sakala karikasarja 5. etapi tulemused/ Kaitseliidu Sakala Maleva auhinnavõistlused

Laupäeval 17. veebruaril 2018 toimus 34. Sakala karikasarja 5. etapp / Eesti Kaitseliidu MV.
Etapil osales 110 mängijat.
Tegemist oli Sakala karikasarja 200-nda etapiga.

Keila linna rahvaliiga 4.etapi tulemused

Keila linna rahvaliiga 4.etapil osales 37 võistlejat.

EV100 Eesti noorte meistrivõistlused 2018

21.01.2018.a. - minikadettide vanuseklass Narvas (Puškini 25B, Narva), TULEMUSED
03.02.2018.a. - kadettide vanuseklass Rakveres (Kastani 12, Rakvere), TULEMUSED
11.02.2018.a. - juunioride vanuseklass Aseris (Kesktänav 22, Aseri), TULEMUSED

X Mustvee karikasarja 4. etapp

Pühapäeval 18. veebruaril 2018 toimub 10. Mustvee karikasarja 4. etapp.
Võistluse algus kell 10:00. Registreerimise lõpp kell 9:45.

EV100 Eesti noorte 2018. a meistrivõistlused juunioride vanuseklassis

Pühapäeval 11. veebruaril 2018 toimusid Aseris Eesti noorte individuaalsed meistrivõistlused juunioride vanuseklassis.
Võistlusel osales 44 noormängijat.

Haiba IV etapp.

Laupäeval, 24.veebruaril 2018.a. toimub Haiba seeriavõistluse IV etapp algusega kell 10.00. TÄHISTAME VABARIIGI AASTAPÄEVA SPORTLIKULT! Piirnorm 56 mängijat. Registreerimine: kpoldaru@gmail.com, mob. 5214206.

PAARISMÄNGUD - XIII Viru-Nigula karikasarja V etapp 18.02.2018

18.02.2018 toimub juba XIII Viru-Nigula karikasarj V etapp.Nagu traditsiooniks saanud,siis V etapp on ainult päärismängude päralt,kus saadud punktid lähevad kirja üldarvestusse.

Raplamaa seeriavõistluse Kohila etapi tulemused

Raplamaa seeriavõistluse Kohila etapil osales 43 sportlast.

1. Antti Luigemaa
2. Valeria Sarycheva
3. Anatoli Lans

Auhinnatud mängijate leht leitav manusest.

EcoBirch Pärnumaa seeriavõistluse 6. etapi tulemused

Ecobirch Pärnumaa seeriavõistluse 6.etapil osales 82 võistlejat.

Tulemused:
1. Aleksei Nikonorov
2. Mart Luuk
3. Antti Luigemaa

Lauatennise TTÜ Seeriavõistluse 2.etapi tulemused

TTÜ Seeriavõistluse teisel etapil osales 21 võistlejat. Taas oli enne võistluspäeva huvilisi rohkem kui kohti, kuid paraku gripihooaeg tegi oma töö.

Lõuna-Eesti rahvusvahelised pinksivõistlused 2018 - TULEMUSED

Pühapäeval 4. veebruaril 2018 toimusid Lõuna-Eesti rahvusvahelised pinksivõistlused. See oli teine võistlus 2017-2018 hooajal.
Võistlusele registreerus 72 osalejat Eestist ja Venemaalt.

Rahvapinksi 6.etapi tulemused

Rahvapinksi kuuendal etapil osales rahvapinksi klassis 101 võistlejat ja tugevamas klassis 37.
Tulemused:
Rahvapinks
1. Ihor Avenesov
2. Artur Knyazev
3. Anton Savolainen
Parim naine Beata Lastovko
Parim noor Tanel Toomla

EV100 Eesti noorte 2018. a meistrivõistlused kadettide vanuseklassis

Laupäeval 3. veebruaril 2018 toimusid Rakveres Eesti noorte individuaalsed meistrivõistlused kadettide vanuseklassis.
Võistlusel osales 64 noormängijat.

Rahvapinksi kuues etapp

Sel laupäeval toimub Kristiine spordihallis Rahvapinksi kuues etapp.
Võistlus algab taaskord kell 10.00 rahvapinksi klassile ning kell 15.00 klassile 200-400.
Registreerimine lõpped 15 minutit enne võistluse algust.

Kohtumiseni laupäeval

Lehed

PALJU ÕNNE!

MARIA VÕRKLAEV (21)
AIRI AVAMERI (20)
KERT KAARES (17)
ANNABEL SÖÖT (13)

GOOGLE REKLAAM

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1